x
Etiketler \ S \

sol göğsümün üstünde ağrı var

Uzm. Dr. Safak GÖKTAŞ

Üst solunum yolları enfeksiyonları, tüm dünyada insanları en sık doktora götüren sebeplerdir. Soğuk algınlığı olarak da bilinirler. Nezle, grip, farenjit, sinüzit, larenjit... Devamı »

Yrd. Doç. Dr. Tamer HALİLOĞLU

Deniz suyununsağlığımız üzerinde fazlasıyla olumlu etkileri mevcut. Araştırmalar deniz suyunun insan üzerindefiziki ve psikolojik birçokpozitif etkileri olduğunu gösteriyor. İnsan vücudunda bulunan 100’e... Devamı »

Uzm. Dr. Safak GÖKTAŞ

Üst solunum yolları enfeksiyonları, tüm dünyada insanları en sık doktora götüren sebeplerdir.Soğuk algınlığıolarak da bilinirler. Nezle, grip, farenjit, sinüzit, larenjit gibi iltihapların hepsini üst... Devamı »

Doç. Dr. Serdar BAYLANÇİÇEK

Havaların soğuması ve okulların açılmasıyla birlikte kapalı ortamlarda daha fazla kalınması gibi sebeplerden dolayı sonbahar ve kış aylarında üst solunum yolu enfeksiyonlarına (ÜSYE) daha sık rastlanmaktadır.... Devamı »

Op. Dr. Emre ERKİLET

Üst solunum yolu enfeksiyonu, üst solunum yolunu tutan enfeksiyöz hastalıkları genel olarak tanımlayan bir kavramdır. Kış mevsiminin gelmesi ve havaların soğumasıyla birlikte üst solunum yolu enfeksiyonları... Devamı »

Sayfa: 1 / Toplam 5 kayıt bulundu.
tarihinde cevapladı.  cevabı gör »
Sayfa: 1 / Toplam 4215 kayıt bulundu.