x
Etiketler \ G \

göğüs küçültme

Doç. Dr. Harun ÖZKAN 
tarihinde cevapladı.  cevabı gör »
Prof. Dr. Sıdıka KURUL 
tarihinde cevapladı.  cevabı gör »
Op. Dr. Nejdet ŞİŞMAN 
tarihinde cevapladı.  cevabı gör »
Sayfa: 1 / Toplam 26082 kayıt bulundu.
Göğüs küçültme

Göğüs küçültme

Op. Dr. Muhammet ERKAN

Son yıllarda meme küçültme ameliyatlarında önemli sayılabilecek artışlar olmasına rağmen hala hastalarımız meme küçültme ameliyatı olmaktan çekinmektedirler...Bir çok hasta ameliyat hakkında telefonla... Devamı »

Meme küçültme (göğüs küçültme)

Meme küçültme (göğüs küçültme)

Prof. Dr. Ali GÜRLEK

Eğer memenizi küçültmek istiyorsanız. Büyük ve sarkan göğüslere sahip kadınlar, memenin aşırı ağırlığı nedeniyle sırt, boyun ağrıları ve deri tahrişinden solunum problemlerine kadar değişiklik gösteren... Devamı »

Jinekomasti / erkekte göğüs küçültme

Jinekomasti / erkekte göğüs küçültme

Doç. Dr. Tamer SEYHAN

Ergenlik döneminde; erkeklerde göğüs bölgesinde, hormonal nedenlerle büyüme, dolgunluk ve hassasiyet olması doğaldır. Geçici olması gereken bu durum, çeşitli nedenlerle kalıcı hale gelirse ‘jinekomasti’... Devamı »

Göğüs küçültme (redüksiyon mammoplasti)

Göğüs küçültme (redüksiyon mammoplasti)

Op. Dr. Alpaslan TOPÇU

Memelerin, kişinin gelişimi sırasında veya sonradan büyümesi (şişmanlık veya hamilelik) sadece estetik değil birtakımfiziksel problemlere de yol açmaktadır. Meme ağırlığına bağlı olarak vücudun öne doğru... Devamı »

Meme (göğüs) küçültme ameliyatları

Meme (göğüs) küçültme ameliyatları

Op. Dr. Gökhan ÖZERDEM

Meme küçültme operasyonları Plastik Cerrah'ların sık yaptığı operasyonlardandır. Geçmiş yıllarda bir TV tartışma programında, sanırım konuyu daha da çarpıcı hale getirmek amaçlı, “liseli genç kızlar estetiğe... Devamı »

Göğüs küçültme ameliyatı

Göğüs küçültme ameliyatı

Prof. Dr. Cihat Nazmi BARAN

Estetik ve plastik cerrahi denilince hep akla güzelleşme ameliyatları gelmektedir. Tabiki her insanın güzellik sınırları içinde olması hakkıdır. Fakat bazı durumlarda güzellik ve... Devamı »

Göğüs küçültme meme kanseri riskini azaltıyor mu?

Göğüs küçültme meme kanseri riskini azaltıyor mu?

Op. Dr. Mehmet Nebil BOZDOĞAN

Kadın memesi hep dişiliğin ve anneliğin simgesi olarak görülmüştür. Göğüs kafesi ve genel vücut yapısı ile orantılı büyüklükte olan ve diri duran göğüsler estetik anlamda güzel olarak kabul edilmektedir.... Devamı »

Dik göğüsler

Dik göğüsler

Op. Dr. Tunç TİRYAKİ

Büyütme Göğüs büyütme ameliyatlarında en çok kullanılan yöntemin,göğüslerin arkasına silikon implantlar yerleştirmektir. Silikon teknolojisi,dolgusu,yumuşaklılığı,dayanıklılığı... Devamı »

Göğüs büyütme.

Göğüs büyütme.

Op. Dr. Oygar AYTEKİN

Her kadın dişiliğini simgeleyen güzel gögüslere sahip olmak ister. Ama ne var ki birçok bayan, göğüslerinin küçük olmasına bağlı sıkıntılar çekiyor ve gerek psikolojik gerekse sosyal dünyasında yaşadığı... Devamı »

Yeni bir göğüs

Yeni bir göğüs

Op. Dr. Teoman DOĞAN

Meme Kanseri Sonrası Estetik Tedavi: “Yeni Bir Göğüs” (Breast Reconstruction) Meme kanseri kadınları tehdit eden çok ciddi bir risk. Her kadın bunun bilincinde olmalı ve düzenli kontrollerini, hem kendi... Devamı »

Burun küçültme nedir?

Burun küçültme nedir?

Op. Dr. Orhan ALAN

Burun, estetik bir yüz görünümü için en önemli organdır. Yüz ile orantılı olmayan (yani kişinin yüzüne göre daha büyük bir burna sahip olması) burun yapısı, ilk bakışta fark edilecek etkenlerdendir. Bu... Devamı »

Meme küçültme!!!

Meme küçültme!!!

Op. Dr. Belma ŞAHİN

Meme küçültme ameliyatı, büyük memelerin getirdiği bir takım sağlık problemlerini(sırt ağrısı, el bileklerinde ağrı, memelerin altında aşırı terleme, pişik ve enfeksiyon gibi )çözmek bununla birlikte kadınlarda... Devamı »

Meme  küçültme!!

Meme küçültme!!

Prof. Dr. Mustafa ŞENGEZER

Kadın memesi hepimizin bildiği gibi emzirme gibi çok önemli bir fonksiyonu yanı sıra vazgeçilmez bir cinsel objedir. Normalin çok üzerindeki meme boyutları, bir kadının yaşam kalitesini pek çok yönden... Devamı »

Meme küçültme,

Meme küçültme,

Prof. Dr. Cengiz AÇIKEL

Meme Küçültme Meme Küçültme(Göğüs Küçültme); Değişik nedenlerle normalden büyük ölçülere ulaşmış ve sarkmış bir meme (makromasti, gigantomasti, meme hipertrofisi) beden algısını ve özgüveni olumsuz... Devamı »

Meme küçültme

Meme küçültme

Doç. Dr. Tayfun TÜRKASLAN

Büyük ve sarkmış memesi olan bayanlar estetik gereksinimlerin dışında tıbbi nedenlerle de plastik cerrahlara başvurmaktadırlar. Memenin ağırlığı ve südyenin sıkıştırması nedeniyle omuz, sırt ve kol... Devamı »

Meme küçültme

Meme küçültme

Op. Dr. Zekeriya KUL

Meme, kadınlığı simgeleyen belki de en önemli organdır.Süt verme fonksiyonu ile üretkenliği, erojen özelliği ile de cinselliği temsil eder. Memedeki büyüklük sadece psikososyal değil, aynı zamanda bel... Devamı »

Meme  küçültme!

Meme küçültme!

Prof. Dr. Sıdıka KURUL

Meme küçültme ameliyatı, kadının dış görünümünü düzeltmek amacıyla yapılan estetik ameliyatlardan biri gibi görünmesine rağmen , çoğu zaman estetik değil rekonstrüktif bir ameliyattır. İri ve sarkık meme... Devamı »

Meme küçültme

Meme küçültme

Op. Dr. Sedat BAŞ

Meme küçültme ameliyatı, meme gelişimi tamamladıktan sonra yapılan, memelerin küçültme ve dikleştirme işlemidir. Memeler yapısal ya da hormonal sebeplerle büyüyebilir. Bazen büyüklüğü sebebiyle sırt... Devamı »

Meme  küçültme !

Meme küçültme !

Op. Dr. Mehmet Serkan DİNAR

Estetik meme küçültme ameliyatı nedir? Kimler bu ameliyat için uygun adaylardır? Estetik meme küçültme ameliyatı, kadının dış görünümünü düzeltmek amacıyla yapılan kozmetik ameliyatlardan biri gibi... Devamı »

Göğüs büyütme ameliyatı (özet)

Göğüs büyütme ameliyatı (özet)

Op. Dr. Defne ERKARA

Göğüs büyütme ameliyatı olmayı düşünen kadınların işi günümüzde çok kolay. İnternet sayesinde konu ile ilgili bir sürü makale, video, yorum ve bu ameliyatı yapan doktora ulaşmak mümkün. Silikon taktırmış... Devamı »

Sayfa: 1 / Toplam 134 kayıt bulundu.