x
Etiketler \ G \

göğüs küçültme

Op. Dr. Muhammet ERKAN

Son yıllarda meme küçültme ameliyatlarında önemli sayılabilecek artışlar olmasına rağmen hala hastalarımız meme küçültme ameliyatı olmaktan çekinmektedirler...Bir çok hasta ameliyat hakkında telefonla... Devamı »

Prof. Dr. Ali GÜRLEK

Eğer memenizi küçültmek istiyorsanız. Büyük ve sarkan göğüslere sahip kadınlar, memenin aşırı ağırlığı nedeniyle sırt, boyun ağrıları ve deri tahrişinden solunum problemlerine kadar değişiklik gösteren... Devamı »

Prof. Dr. Cihat Nazmi BARAN

Estetik ve plastik cerrahi denilince hep akla güzelleşme ameliyatları gelmektedir. Tabiki her insanın güzellik sınırları içinde olması hakkıdır. Fakat bazı durumlarda güzellik ve... Devamı »

Op. Dr. Alpaslan TOPÇU

Memelerin, kişinin gelişimi sırasında veya sonradan büyümesi (şişmanlık veya hamilelik) sadece estetik değil birtakımfiziksel problemlere de yol açmaktadır. Meme ağırlığına bağlı olarak vücudun öne doğru... Devamı »

Op. Dr. Gökhan ÖZERDEM

Meme küçültme operasyonları Plastik Cerrah'ların sık yaptığı operasyonlardandır. Geçmiş yıllarda bir TV tartışma programında, sanırım konuyu daha da çarpıcı hale getirmek amaçlı, “liseli genç kızlar estetiğe... Devamı »

Op. Dr. Mehmet Nebil BOZDOĞAN

Kadın memesi hep dişiliğin ve anneliğin simgesi olarak görülmüştür. Göğüs kafesi ve genel vücut yapısı ile orantılı büyüklükte olan ve diri duran göğüsler estetik anlamda güzel olarak kabul edilmektedir.... Devamı »

Op. Dr. Teoman DOĞAN

Meme Kanseri Sonrası Estetik Tedavi: “Yeni Bir Göğüs” (Breast Reconstruction) Meme kanseri kadınları tehdit eden çok ciddi bir risk. Her kadın bunun bilincinde olmalı ve düzenli kontrollerini, hem kendi... Devamı »

Op. Dr. Tunç TİRYAKİ

Büyütme Göğüs büyütme ameliyatlarında en çok kullanılan yöntemin,göğüslerin arkasına silikon implantlar yerleştirmektir. Silikon teknolojisi,dolgusu,yumuşaklılığı,dayanıklılığı... Devamı »

Op. Dr. Oygar AYTEKİN

Her kadın dişiliğini simgeleyen güzel gögüslere sahip olmak ister. Ama ne var ki birçok bayan, göğüslerinin küçük olmasına bağlı sıkıntılar çekiyor ve gerek psikolojik gerekse sosyal dünyasında yaşadığı... Devamı »

Op. Dr. Belma ŞAHİN

Meme küçültme ameliyatı, büyük memelerin getirdiği bir takım sağlık problemlerini(sırt ağrısı, el bileklerinde ağrı, memelerin altında aşırı terleme, pişik ve enfeksiyon gibi )çözmek bununla birlikte kadınlarda... Devamı »

Prof. Dr. Cengiz AÇIKEL

Meme Küçültme Meme Küçültme(Göğüs Küçültme); Değişik nedenlerle normalden büyük ölçülere ulaşmış ve sarkmış bir meme (makromasti, gigantomasti, meme hipertrofisi) beden algısını ve özgüveni olumsuz... Devamı »

Prof. Dr. Mustafa ŞENGEZER

Kadın memesi hepimizin bildiği gibi emzirme gibi çok önemli bir fonksiyonu yanı sıra vazgeçilmez bir cinsel objedir. Normalin çok üzerindeki meme boyutları, bir kadının yaşam kalitesini pek çok yönden... Devamı »

Op. Dr. Sedat BAŞ

Meme küçültme ameliyatı, meme gelişimi tamamladıktan sonra yapılan, memelerin küçültme ve dikleştirme işlemidir. Memeler yapısal ya da hormonal sebeplerle büyüyebilir. Bazen büyüklüğü sebebiyle sırt... Devamı »

Op. Dr. Mehmet Serkan DİNAR

Estetik meme küçültme ameliyatı nedir? Kimler bu ameliyat için uygun adaylardır? Estetik meme küçültme ameliyatı, kadının dış görünümünü düzeltmek amacıyla yapılan kozmetik ameliyatlardan biri gibi... Devamı »

Op. Dr. Orhan ALAN

Burun, estetik bir yüz görünümü için en önemli organdır. Yüz ile orantılı olmayan (yani kişinin yüzüne göre daha büyük bir burna sahip olması) burun yapısı, ilk bakışta fark edilecek etkenlerdendir. Bu... Devamı »

Prof. Dr. Sıdıka KURUL

Meme küçültme ameliyatı, kadının dış görünümünü düzeltmek amacıyla yapılan estetik ameliyatlardan biri gibi görünmesine rağmen , çoğu zaman estetik değil rekonstrüktif bir ameliyattır. İri ve sarkık meme... Devamı »

Doç. Dr. Tayfun TÜRKASLAN

Büyük ve sarkmış memesi olan bayanlar estetik gereksinimlerin dışında tıbbi nedenlerle de plastik cerrahlara başvurmaktadırlar. Memenin ağırlığı ve südyenin sıkıştırması nedeniyle omuz, sırt ve kol... Devamı »

Op. Dr. Zekeriya KUL

Meme, kadınlığı simgeleyen belki de en önemli organdır.Süt verme fonksiyonu ile üretkenliği, erojen özelliği ile de cinselliği temsil eder. Memedeki büyüklük sadece psikososyal değil, aynı zamanda bel... Devamı »

Op. Dr. Eser AYDOĞDU

Göğüs estetiğiteknikleri, ameliyat öncesi ve sonrası resimler, silikon markaları hemen hemen artık kolaylıkla ulaşacağımız bilgiler arasında yer almaktadır. En iyisi kas altı mı kas üstü mü, yoksa... Devamı »

Op. Dr. Eser AYDOĞDU

DOKTORUNUZUN NOTU: Ameliyattan önce meme muayenesi, USG veya mamografi tetkiki yapılmalı,Ve risk faktörleri mevcut ise sonrasında çıkan meme dokusunu mutlaka patolojiye gönderilmeli. Siz de doktorunuzdan... Devamı »

Sayfa: 1 / Toplam 132 kayıt bulundu.
tarihinde cevapladı.  cevabı gör »
tarihinde cevapladı.  cevabı gör »
tarihinde cevapladı.  cevabı gör »
Sayfa: 1 / Toplam 25946 kayıt bulundu.