x
Etiketler \ G \

genital bölgede kabarcıklar

Uzm. Dr. Betül ERDEMİR

GENİTAL BÖLGE ESTETİĞİ Genital estetik ile ilgili uygulamalar tüm dünyada ve bizim ülkemizde her geçen gün yaygınlaşmaktadır.Bu amaçla yapılan işlemler ; A)Dış genital organlarda yapılan estetik... Devamı »

Prof. Dr. Ümit TÜRSEN

Genital bölgenin temizliğindeki yanlışlar, doğurganlığı da tehlikeye atabilir. Temizlik, kadın hastalıklarının önlenmesinde en önemli etkenlerin başında geliyor. Bilinçsiz uygulamalar enfeksiyona zemin... Devamı »

Op. Dr. Ümmügülsüm SOYTÜRK KOÇ

Genital bölge estetiği laser ve cerrahi tedavi yöntemleri kullanılarak uygulanabilir. Yara iyileşmesinin hızlı olması nedeniyle diğer estetik operasyonlarla beraber uygulanabilir. Labioplasti ve vajinoplasti... Devamı »

Op. Dr. Deniz KÖK

Sağlıklı, kaliteli bir yaşamın önemli parçalarından biri; sağlıklı bir cinsel yaşama sahip olmaktır. Sağlıklı cinsel yaşam; gerek organik anlamda gerek ruhsal anlamda ideale en yakın durumda olmayı... Devamı »

Op. Dr. İlkay HÜTHÜT

Modern zamanlardan konuşurluluğu ve önemi hızla artan bir yaklaşımdır genital bölgenin estetik sorunları ve çözüm biçimleri. Yıllarca ayıp ya da günah kavramlarının ardında gizlenen, göz ardı edilen ve... Devamı »

Op. Dr. Mehmet Serkan DİNAR

Doğuştan varolan ya da sonradan ilaç kullanımı, siğil gibi çeşitli hastalıklar nedeniyle penis cildinde hasar, penis çapında inçelme olan hastalar çoğunlukla toplumsal tabular , utanma duygusu nedenlerle... Devamı »

Prof. Dr. Ufuk BİLKAY

Kadın Cinsel (Genital) Bölge Estetiği: Kadınlarda cinsel bölgede şekil bozuklukları ya da görünümün istendiği gibi olmaması, kendinden utanma, cinsel soğukluk, cinsel tatminsizlik gibi önemli psikolojik... Devamı »

Op. Dr. Burcu KARDAŞ ARSLAN

Genital gölgedeki şekil bozukluğu doğuştan varolabilmekte ya da daha sonraları çeşitli nedenlerle gelişebilmektedir (doğum , kaza , vs. ) .Genital bölgedeki bu şekil bozuklukları ,kadının cinsel hayatını... Devamı »

Op. Dr. Birdal TOSYALI ÇETİNOL

Dış genital bölge, üreme çağındaki kadınlarda sorunların nispeten sık görüldüğü bir bölgedir. Bölge yapı itibarıyla ciltle kaplı olmasına karşın diğer cilt bölgelerinde görülmeyen özel bazı sorunların... Devamı »

Op. Dr. Defne ERKARA

Sorun sadece dış güzellik değil bazen vücudumuzda gizlediğimiz bölgelerimizde de estetik problemler olabilir. Genital bölgeden bahsediyorum. Artık bir çok bayan için genital bölge problemlerine de çözüm... Devamı »

Op. Dr. Korkut ARSLAN

Lazerle Genital Bölge Renk Açma – Beyazlatma Dış genital alana vulva adı verilmektedir. Vulva zamanla yaşa ve hormonel değişimlere bağlı olarak koyulaşabilir. Kadınların pek çoğu gebelik sırasında değişen... Devamı »

Prof. Dr. Deniz İŞCEN

İÇ DUDAKLARIN KÜÇÜLTÜLMESİ (Labia minora küçültülmesi)Kadınlarda iç dudaklar bazen gereğinden fazlabüyük ve uzun olabilir. Bu durum hem... Devamı »

Op. Dr. Erol BAYRAKTAR

GENİTAL ESTETİK (VAJİNA VE CİNSEL BÖLGE ESTETİĞİ VE KOZMETİK AMELİYATLARI): Vajina ve dış genital organların estetiği son yıllarda kadınlar tarafından eskiye nazaran daha önemli hale gelmiştir. Genital... Devamı »

Op. Dr. Mustafa TORGAÇ

Vulva denilen dış genital bölgede; ilerleyen yaş, hormonal nedenler, gebelik,doğum kontrol hapı kullanımı,polikistik over sendromu,genetik yatkınlık,cilt hastalıkları,genital bölge epilasyonu,ağda gibi... Devamı »

Op. Dr. H. Yeşim YERÇOK

Genital bölgede büyük dudakların iç kısmında yer alan küçük dudaklar yani Labium minörlere yapılan cerrahi düzeltme operasyonuna “labioplasti” denmektedir. Her kadında değişik büyüklükte ve yapıda olabilir,... Devamı »

Prof. Dr. Deniz İŞCEN

KLİTORİS KÜÇÜLTÜLMESİ Klitoris bazen normalden büyük olup labiumların (dış dudakların) arasından görünür. Bu durum hastaları rahatsız eder. Bazen de bu görünüme dış dudakların zayıflığı da neden... Devamı »

Op. Dr. Burcu KARDAŞ ARSLAN

Genital gölgedeki şekil bozukluğu doğuştan varolabilmekte ya da daha sonraları vajinal doğum vs. gibi çeşitli nedenlerle gelişebilmektedir .Genital bölgedeki bu şekil bozuklukları kadının cinsel hayatını... Devamı »

Dr. Yasemin SAVAŞ

Vajina estetiği son yıllara kadar tabu olarak görülürken geliştirilen yeni ağrısız, izsiz uygulamalar sayesinde yaygınlaşmaya başladı. Gebelik ve doğumun yol açtığı veya menopoz sonucu ortaya çıkan vajina... Devamı »

Sayfa: 1 / Toplam 18 kayıt bulundu.
tarihinde cevapladı.  cevabı gör »
tarihinde cevapladı.  cevabı gör »
tarihinde cevapladı.  cevabı gör »
tarihinde cevapladı.  cevabı gör »
tarihinde cevapladı.  cevabı gör »
Sayfa: 1 / Toplam 2935 kayıt bulundu.