x
Etiketler \ D \

diz arkasında ağrı

Doç. Dr. Kamer DERE

İnsanların çoğu hayatlarının bir evresinde diz ağrılarından yakınmıştır. Özellikle kadınların menopoz sonrası yarısında diz ağrısı mevcuttur. Erkeklere göre daha esnek ve yumuşak olan... Devamı »

Op. Dr. Haldun SEYHAN

I-TRAVMA(Tamamennormaldizdetravmailemeydanagelendurumlar) A-Akuttravma 1-Kontüzyon 2-Kırık: Patella,femuruntrokleası,tibiyaltüberkül 3- çıkıklar: (normaldizlerdeenderdir). 4-Yırtıklar:Kuadrisepstendonu,... Devamı »

Doç. Dr. İbrahim SAKÇAK

Çağımızın sorunu obezite her geçen gün daha çok insanı etkiler hale geldi. Dünya sağlık örgütünün verilerine göre Amerika Birleşik Devletlerinde her yüz kişiden 31’i obez iken Türkiye’de ise her 100 kişiden... Devamı »

Op. Dr. Ahmet Ümit SABANCI

DİZ AĞRILARINDA OZON VE PRP TEDAVİ YÖNTEMLERİ Diz ağrısının birçok nedeni vardır. Diz eklemi vücudumuzun en hareketli eklemidir. Oturup kalkma esnasında dizin kıvrılması ve spor yada eklem hareketlerinin... Devamı »

Uzm. Dr. Ahmet SÜMEN

Diz ağrısı yapan nedenlerden bazıları şunlardır: Dizin bağlarının zedelenmesi Diz kapağı kayması ve kıkırdak zedelenmesi Menisküs yırtıkları Ön ve arka çapraz bağ yaralanmaları Diz kireçlenmesi Avazküler... Devamı »

Sayfa: 1 / Toplam 5 kayıt bulundu.
Sayfa: 1 / Toplam 13940 kayıt bulundu.