x
Etiketler \ B \

beyaz dışkı

Dt. Göknur GÖZEN

Bleaching, Diş Beyazlatma: İki şekilde yapılmaktadır; ev tipi ve ofis tipleri mevcuttur. Ev tipi bleaching’de hastaya, içine beyazlatıcı ilacı koyup dişlerine yerleştirip yatabileceği ince bir gece... Devamı »

Uzm. Psk. Mine HASIRCI

Evet, sadece siz değil dünya üzerinde birçok kadın beyaz atlı prensini bekliyor. Bu bekleyiş bir çok zaman da Godot'yu beklemek gibi sonsuz bir bekleyiş oluyor; çoğu zaman da mutlu sona değil hüsrana yola... Devamı »

Dt. Burcu PEŞKİRCİOĞLU GÜRAKAR

Teknolojideki hızlıilerlemeler;tıbbın her alanında olduğu gibi diş hekimliği malzemelerinde der gelişime neden olmuş ve diş hekimlerinin malzeme tercihlerini gözden geçirmelerine neden olmuştur.Malzeme... Devamı »

Dyt. Gülhan KOCA

BEYAZ ÇAY Çin efsanesine göre; 5000 yıl önce imparator Shen Nung kırsaldayken içtiği kaynamış suyuna aniden bir çay yaprağı uçmuş. İmparator bu tadı çok beğenmiş ve böylece çay doğmuş.. 1885 yılında... Devamı »

Uzm. Dt. Ayşegül YALÇIN ÜNLÜYOL

DİŞ BEYAZLATMA (BLEACHING) Bir kişiyi gözünüzün önüne getirmeye çalıştığınızda hakkında ilk aklınıza gelen ayrıntılardan biri de gülümseyişi olacaktır.... Devamı »

Prof. Dr. Paşa GÖKTAŞ

Giriş Multipleks PCR teknolojisi, hastalık etkenlerinin belirlenmesinde yeni bir teknolojidir. Avantajı, birden çok hastalık etkeninin tek çalışmada ortaya konulabilmesi, yöntemin hassas olması,... Devamı »

Dt. Esra ALPARSLAN

Tabiri caizse 2015 düğün sezonu açıldı. O özel gün için bütün hazırlıklar tam gaz. Peki o gün yüzünüzden eksik olmayacak gülüşünüz hazır mı? Her şeyi en ince ayrıntısına kadar planlarken bu konuyu hiç... Devamı »

Dt. Fulya Gökalp AKAR

Günümüzde görselliğin böylesine öne çıktığı bir dönemde kim bembeyaz dişlere sahip olmak istemez ki.. Ancak toplumuzda özellikle bayanların ağartma işleminin dişlere zarar verip vermeyeceği yönünde... Devamı »

Dt. Kemal KAVUT

Güzel tadı ve hoş kokusu ile yaz aylarında sevilerek tüketilen çilek, içinde bol miktarda A, B ve C vitaminleri ile kalsiyum, demir ve fosfor gibi mineral maddeler içermektedir. Bağışıklığı güçlendiren... Devamı »

Dyt. Gamze ŞANLI AK

Çay 5 bin yıldır sağlık ve keyif sunan vazgeçilmez bir içecektir. Siyah çay, yeşil çay derken… Beyaz çayı da yakından tanıyalım. Anavatanı Çin olan,diğer çaylar (siyah, yeşil çay) gibi camellia sinensis... Devamı »

Dt. Onur ÖZTÜRK

DİŞLERİ BEYAZLATMADAN DAHA BEYAZ GÖSTERMENİN YÖNTEMLERİ Dişlerinizin daha beyaz olması için bugün modern diş hekimliğinin sunduğu en güzel avantajlardan bir tanesi çok hızlı bir şekilde diş beyazlatma... Devamı »

Dt. Deniz GAZİBEY KALDIRIM

Bleaching(Diş Beyazlatma) ,çeşitli nedenlerle renk değiştirmiş,sararmış,grileşmiş dişlerin rengini açmak için uygulanan estetik ve kozmetik bir işlemdir.Bu işlem sonunda renklenme nedenine bağlı olarak... Devamı »

Dt. Binnur TOYSAL YİĞİTBAŞI

Diş beyazlatma, dişlerinin renginden memnun olmayan kişilere önerilen kozmetik bir çözümdür. Çeşitli nedenlerle renk değiştirmiş dişleri beyazlatmak veya kişiye özel diş rengini birkaç ton açmak için... Devamı »

Sayfa: 1 / Toplam 13 kayıt bulundu.
tarihinde cevapladı.  cevabı gör »
tarihinde cevapladı.  cevabı gör »
tarihinde cevapladı.  cevabı gör »
tarihinde cevapladı.  cevabı gör »
tarihinde cevapladı.  cevabı gör »
Sayfa: 1 / Toplam 15685 kayıt bulundu.