x
Etiketler \ B \

bebeğim kilo alsın

Op. Dr. Ahmet Murat EMANETOĞLU

Bu aslında biraz da gebelik öncesi kilonuza ve boyunuza göre değişecektir. Boy ve kilo arasındaki ilişkiyi belirten sayı, vücut kitle indeksi (VKİ)dir. Bunu, vücut ağırlığının (kg cinsinden), boyun (metre... Devamı »

Op. Dr. Sait HALİL

Alınan besinler vitamin ve proteinden zengin olmalı, yeterli posayı sağlamalıdır (gebelikte kabızlık sık görülür) . Aşırı baharat, özellikle acı yenmemelidir. Bilinmeyen gıdalar, çiğ et ve süt içeren ürünler... Devamı »

Dyt. Banu Belkıs AŞ

Hafiflemek için ne yaparsanız yapın, bunları da mutlaka yapmalısınız! Doğru bir beslenme düzenine ek olarak uygulayacağınız bu kurallar kilo verme sürecinizi hızlandıracak ve sizi yepyeni bir insan yapacak. Kural... Devamı »

Op. Dr. Ayşe DARAMA

Gebelikde Kilo Alımı Gebe kalmadan önce ideal kilo sınırları içinde olunursa ,oluşabilecek birçok önemli sorun en baştan ortadan kaldırılmış olur.Gebelik sırasında aşırı kilolu olmak ve aşırı zayıf... Devamı »

Dyt. Bürge KÖKER

Ramazanda Örnek Bir sofra ve Kilo vermenin Altın kuralları; Ramazan öncesi diyete başlayanlar Ramazanda da diyetlerine devam edebilir, Diyet listelerinde yapılacak değişiklikler ve dikkat etmeleri gereken... Devamı »

Prof. Dr. Fazilet KARAKOÇ

Yeni doğan bebeklerde astım ve zatürre ile karıştırılabilen, hırıltı ve tedaviye yanıt vermeyen öksürük şikayetleri kistik fibrozise işaret edebilir. Ülkemizde her 3 bin bebekten birinde görülen kistik... Devamı »

Sayfa: 1 / Toplam 6 kayıt bulundu.
tarihinde cevapladı.  cevabı gör »
Sayfa: 1 / Toplam 23397 kayıt bulundu.