Dyt. Yüksel Aksoy

Diyetisyen - Ankara
5.0

Gıda Alerjileri, Tip 2 Diyabet, Tip 1 Diyabet

5.0

“Yüksel hanımı nasıl anlatsam bilemiyorum. Benim diyetisyenim, dostum, yol göstericim. Çok uzun yılla...” Devamı

Dyt. Yüksel Aksoy

Dyt. Yüksel AKSOY, lisans eğitimini Hacettepe Üniversitesi, Beslenme ve Diyetetik bölümünde tamamlayarak Diyetisyen unvanını almıştır. Üniversite eğitiminin ardından 1994 yılına kadar Gaziantep Nizip Devlet Hastanesi'nde Kurum, Klinik ve Poliklinik Diyetisyeni olarak  görev yapmıştır.

1994-1997 yılları arasında Ankara Yüksek İhtisas Hastanesi'nde, 1997-2014 yılları arasında ise Ankara İl Sağlık Müdürlüğü’nde Yönetici Diyetisyen ve Kurum Diyetisyeni olarak görev yapmış olan Dyt. Yüksel AKSOY, çalışmalarına devam ederken "Diyabet ve Beslenme, Kalp Damar Hastalıkları ve Beslenme, Toplu Beslenme Yapılan Kurumlarda Yönetim ve Beslenme, Obezite ve Beslenme ve Anne Sütü ve Bebek Dostu Hastaneler, vb…" konularında pek çok sertifika programına katılmıştır.

Dyt. Yüksel AKSOY, mesleki çalışmalarına 2013 yılında Uzm. Dr. Cafer AKSOY ve ekibiyle birlikte kurmuş olduğu “Diyet Akademi Özel Beslenme ve Diyet Merkezi'nde devam etmektedir. Ayrıca kendisi 2 çocuk annesidir.

Diyet Akademi
Kazım Özalp Mah. Filistin Sok. No: 20/1 Gaziosmanpaşa Çankaya/Ankara
Hizmetler
Çocuk Beslenmesi Çocuk ve ergenlerde kilo kontrolü Gebelik ve beslenme Diyabet diyeti Gut hastalığı ve beslenme Devamı

Hakkında

Dyt. Yüksel AKSOY, lisans eğitimini Hacettepe Üniversitesi, Beslenme ve Diyetetik bölümünde tamamlayarak Diyetisyen unvanını almıştır. Üniversite eğitiminin ardından 1994 yılına kadar Gaziantep Nizip Devlet Hastanesi'nde Kurum, Klinik ve Poliklinik Diyetisyeni olarak  görev yapmıştır. Devamı

Diploma Aldığı Kurum

HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ

İlgi Alanları

Gıda Alerjileri Tip 2 Diyabet Tip 1 Diyabet Alkali Diyet Enteral Beslenme Devamı

Görüşler

Görüşlerinizi önemsiyoruz!
Görüşlerinizi önemsiyoruz!

Uzmanlar ile ilgili görüşlerinizi belirtmeden önce moderasyon sürecimiz hakkında daha fazlasını öğrenin.

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

5.0
MA
Mün*** A***
Zamanlama
İlgi
Ortam
5 yıl önce

Yüksel hanımı nasıl anlatsam bilemiyorum. Benim diyetisyenim, dostum, yol göstericim. Çok uzun yıllar önce kendisiyle tanışmıştım, o zamanlar yardımıyla 14 kilo vermiştim. Aradan geçen 4-5 yılda bazı nedenlerle tekrar eski kiloma dönünce soluğu yine Yüksel hanımın yanında aldım. Sevecen, güler yüzü ve sorunlara yaklaşım tarzıyla beni hayata tekrar döndürdü ve 18 kiloyu vererek, hayata tekrar mutlu bakmamı sağladı. İyi ki varsınız, sizi çok seviyorum.

ZY
Zey*** Y***
Zamanlama
İlgi
Ortam
5 yıl önce

Merhabalar, Yüksel hanımı arkadaşım vasıtasıyla zaten tanıyordum, kendimi spor yapmadığım için kötü hissediyor ve düzenli beslendiğimi düşünmüyordum. Bir görüşmemizde kendisine gelmemi bir ölçüm yaparak değerlendirme yapmamızı teklif etti .O gün düzenli beslenme alışkanlıklarını anlatmakla işe başladı, bunları günlük hayatıma uygulamama ve spor salonuna başlamama neden oldu. Sonuçta kilo fazlalığım yoktu ama eksiklerimi görerek daha düzenli bir yaşama kavuştum. Kendisine bana verdiği bilgiler ve dostluğu için teşekkür ediyorum.

Rıf*** Ö***
Zamanlama
İlgi
Ortam
5 yıl önce

Yüksel hanıma gittiğimde kendisine kilo vermek istediğimi ve spora başladığımı söyledim. Kendisiyle sekiz ay her hafta görüşmelerimiz oldu. Son derece açıklayıcı bilgilerle tam 16 kilo verdim. Spor salonundaki çalışmalarıma bağlı olarak bana uygun listelerle yol gösterdi ve bu süre sonunda kilo vermenin yanında kas kitlemde çok güzel sonuçlara ulaştım. Halen seyrek te olsa , kontrol amaçlı ölçümlere gidiyorum. Hayatımın zor bir sürecinde bana çok yardımcı oldu. Kendisine çok şey borçluyum, teşekkürler.

PS
Pın*** S***
Zamanlama
İlgi
Ortam
5 yıl önce

Diyetisyen denilince aklıma hep yasaklar, haşlama sebzeler, yağsız yemekler geliyordu. Yüksel hanım hayatıma küçük dokunuşlar yaparak, çok güzel tavsiyelerde bulunarak ve en önemlisi benim isteklerim doğrultusunda bana özel bir beslenme düzeni oluşturdu. Hiç sıkılmadan dört ayda 11 kilo verdim. Sadece beslenme alışkanlıklarım değil hayat tarzımda yaptığı güzel değişiklikler için kendisine çok teşekkürler.

ND
Nük*** D***
Zamanlama
İlgi
Ortam
5 yıl önce

Bir arkadaşımın tavsiyesi ile Yüksel hanıma gittim. Daha öncede diyetisyene gidip kİlo vermiş ama tekrar almıştım. Ben çok az yiyerek hep kilo vermeye çalışıyordum, bunun böyle olmadığını, az yemenin metabolizmamı yavaşlattığını anlattı, bana özel listelerle düzgün beslenerek istediğim kiloya kavuştum. Kendisi herkese tavsiye edebileceğim bir diyetisyen, bir dost. Her zaman beni motive etti, kendisine çok teşekkür ediyorum.

DY
Dam*** Y***
Zamanlama
İlgi
Ortam
5 yıl önce

Ben 21 yaşında beslenmesine çok dikkat etmeyen, spor alışkanlığı olmayan bir üniversite öğrencisiyim. Yüksel hanımın sayesinde öncelikle spora başladım. Düzenli öğünlerle ve bana yaptığı tavsiyelere uyarak, yemeklerimi çok daha sağlıklı besinlerden seçmeyi öğrendim. Aç kalmadan 6 kilo verdim; verdiği her öğütün ne kadar önemli olduğunu anladım, iyi ki varsınız.

GA
Gül*** A***
Zamanlama
İlgi
Ortam
5 yıl önce

Kendisini uzun yıllardır tanıyan bir yakın arkadaşım sayesinde tanıdım. Her kontrolümü iple çekerek bekliyorum Yakınlığı, sevecenliği ile hep beni motive etti. Bilgisine çok güvendiğim bir diyetisyen olarak herkese tavsiye ediyorum. Şu ana kadar iki ayda 7 kg verdim, daha da verip hedeflediğim kiloya ulaşmak istiyorum. Verdiğim her kiloda kendimi daha rahatlamış hissediyorum, kendisine yakın ilgisinden dolayı teşekkür ediyorum.

AG
Arm*** G***
Zamanlama
İlgi
Ortam
5 yıl önce

Yüksel hanım sayesinde verdiğim 13 kilo ağırlıktan kurtulup, daha sağlıklı kaliteli bir yaşama kavuştuğum için kendisine çok teşekkür ediyorum. Hayatıma soktuğum yeni alışkanlıklarım ile şimdi çok daha rahatım. Kısıtlamalar olmadan doğru beslenme alışkanlıkları edinerek, Yüksel hanımın güler yüzle ve sabırla yaptığı tavsiyeler çok işime yaradı. Hedefim bir 8 kiloyu verebilmek, bunu da kendisiyle başaracağıma eminim. Çok teşekkürler.

MA
Mün*** A***
Zamanlama
İlgi
Ortam
6 yıl önce

Yüksel hanim tanıdığım en iyi bir doktor sizi iyiki tanıdım çok teşekkür ederim kendime olan öz güven tekrar kazandım sayenizde tek kelimeyle muhteşem bir risiniz her konuda

Sık Sorulan Sorular

Dyt. Yüksel Aksoy ile nasıl iletişime geçerim?

Dyt. Yüksel Aksoy için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Dyt. Yüksel Aksoy nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Dyt. Yüksel Aksoy Diyet Akademi bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Dyt. Yüksel Aksoy hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Dyt. Yüksel Aksoy Diyetisyen uzmanıdır. Gıda Alerjileri, Tip 2 Diyabet, Tip 1 Diyabet alanlarında hizmet veriyor ve Çocuk Beslenmesi, Çocuk ve ergenlerde kilo kontrolü, Gebelik ve beslenme hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Son 30 günde profil görüntülenmesi

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Takvim Bulunamadı.

Bu uzmandan online randevu alabileceğin bir takvimi bulunmuyor.

Randevu Takvimi Talep Et

Talep Et

Kapat
Vazgeç
Form gönderilirken hata oluştu. Tekrar dene.
Başarılı Formunuz başarıyla gönderildi.
Bu uzman henüz Doktorsitesi.com üzerinden online randevu kabul etmiyor.

E-posta adresini bırak ve uzman randevu kabul etmeye başlayınca sizi bilgilendireceğiz.

Kişisel verileriniz, aydınlatma metni kapsamında işlenmektedir.
Facebook Twitter Instagram Youtube