Dyt. Yaren Aşan

Diyetisyen - Bursa - Nilüfer

Randevu Al 0 (850) 474 47 52 Soru Sor

Diyetisyenin Adresi

Ataevler Mah. İzmir Yolu Cad. No:220  Nilüfer, Bursa
Özel Pedmer Tıp Merkezi

Online randevu aktif değil. Telefon ile randevu alabilirsiniz.

0 (850) 474 47 52

Yaren Aşan Hakkında

Yaren Aşan Kimdir?

1997 yılında Bursa’da doğdum. Lise eğitimimi Bursa Turhan Tayan Anadolu Lisesi’nde tamamladım. 2016 yılında Aydın Adnan Menderes Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik Bölümünü kazandım. 2020 yılında ‘Yeşil çayın sağlık üzerine etkileri ve Hidroksi Metil Bütirat’ın Sağlık Üzerine Etkileri’ konulu bitirme projeleri ile üniversite eğitimimi tamamladım. Üniversite eğitimim süresince Aydın Adnan Menderes Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde çocuk onkoloji, çocuk beslenmesi; yetişkin beslenmesi, yoğun bakım, yetişkin onkoloji ve dahiliye stajlarımı tamamladım. Uzman Diyetisyen Olcay Barış ile birlikte poliklinik stajı ve Aydın Ted Koleji’nde toplu beslenme sistemleri stajını aldım. Uzman Diyetisyen Münevver Yaman ve Uzman Diyetisyen Ece Boztepe Beslenme ve Eğitim Danışmanlığı Merkezi’nde de staj yaptım. Ketojenik diyet, çölyakta beslenme, bariatrik cerrahi gibi konularda seminerlerde bulundum. Nivea'da satış departmanında kısa süreli çalıştıktan sonra Nestle’de beslenme departmanında çalıştım. 2020 yılında online danışmanlık hizmeti vermeye başladım. Bu sayede özellikle kilo alma, obezite, insülin direnci, diyabet, kalp hastalıklarında beslenme, sindirim hastalıklarında beslenme, çocuk obezite gibi konularda danışmanlık hizmeti vermekteyim. 2021 Şubat ayından itibaren ise Bursa Pedmer Tıp Merkezi’nde çocuk ve yetişkin hastalarıma yüz yüze danışmanlık veriyorum.

Ücret Bilgisi
Muayene ücretlerini öğrenmek için arayın: 0 (850) 474 47 52

Yaren Aşan Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dyt. Yaren Aşan tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sık Sorulan Sorular

Dyt. Yaren Aşan ile nasıl iletişime geçerim?
Dyt. Yaren Aşan ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ayarabilirsiniz: 0 (850) 474 47 52

Dyt. Yaren Aşan için nasıl randevu alabilirim?
Dyt. Yaren Aşan için online veya telefonla randevu alabilirsiniz. Dyt. Yaren Aşan için randevu takvimini ve en erken randevu gün/saatini doktorsitesi.com profilinde bulabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Dyt. Yaren Aşan nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dyt. Yaren Aşan Özel Pedmer Tıp Merkezi Bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret edebilirsiniz.

Dyt. Yaren Aşan hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dyt. Yaren Aşan Diyetisyen, uzmanıdır. alanlarında hizmet veriyor ve hastalıkları uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Dyt. Yaren Aşan için muayene ücreti nedir?
Dyt. Yaren Aşan muayene ücreti sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dyt. Yaren Aşan muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.
Dyt. Yaren Aşan hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dyt. Yaren Aşan hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Per 09 Ara
Cum 10 Ara
Cmt 11 Ara

Bu uzmanın online randevu alabileceğiniz bir takvimi bulunmuyor.

Randevu takvimi talep edin
.