Dyt. Şeyma Dökmeci, Uşak, Diyetisyen

Dyt. Şeyma Dökmeci

Diyetisyen - Uşak

Zayıflama (Kilo verme) tedavisi, Sporcu Beslenmesi, Besin Hazırlama Ve Pişirme Teknikleri

Randevu Al0 (850) 811 35 64Soru Sor

Diyetisyenin Adresi

Kemalöz Mah.Ender Erturan Sok. Sema Rezidans (Mustang Spor Salonu Üzeri-ATAPARK) No:17/27 Kat:4  Merkez, Uşak
Dyt. Şeyma Dökmeci Beslenme ve Diyet Danışmanlığı Merkezi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin
İmkanlar
Wi-fi Otopark (Ücretsiz) Nakit

Şeyma Dökmeci Hakkında

Şeyma Dökmeci Kimdir?

Dyt. Şeyma Dökmeci, lisans öncesi öğrenimlerinin ardından Bahçeşehir Üniversitesi Beslenme Ve Diyetetik bölümünü başarıyla tamamlayarak Diyetisyen Unvanı almıştır.

Birlik Aile Sağlığı Merkezi, Keyifle Yaşam Merkezi /Nişantaşı, Medikal Park Hastanesi, Diyetisyen Beslenme Eğitimi ve Diyet Danışmanlığı gibi birçok kurumda mesleki görev almıştır. Ayrıca Diyetisyen Selvi Akman yanında  Stajyer Diyetisyen olarak da görev yapmıştır. İncir ve Sağlık, Sağlıklı Beslenme Ve Sağlıklı Yaşam, Arı İtü Teknokent Ve BEE'O UP Propolis gibi birçok seminer, kurs ve eğitimlere katılmıştır. İletişim, Sosyal Medya, Amatör Fotoğrafçılık, Sporcu Beslenmesi, Diyabet Ve Beslenme, Gebelikte Beslenme, Kurumsal Beslenme Eğitimleri, Zayıflama Tıbbı Beslenme Tedavisi, Kilo Alma başlıca ilgi ve tedavi alanlarıdır.

Dyt. Şeyma Dökmeci, mesleki çalışmalarına Dyt. Şeyma Dökmeci Beslenme ve Diyet Danışmanlığı Merkezinde devam ederek danışanlarına hizmet vermektedir.

Diploma aldığı kurum

 • BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ

Yayınlar

 • Neden kilo veremiyorum? 1. Yanlış Diyet Uygulamak; Kalori ve besin ögeleri tarafından eksik diyetler (bireye özgü olmayan unutmayın komşunuzun diyeti sizin için işe yaramayan bir liste olabilir) tek tip besin yiyerek kilo vereceğinizi düşünüyorsanız d

İlgilendiği Hastalıklar

 • Zayıflama (Kilo verme) tedavisi
 • Sporcu Beslenmesi
 • Besin Hazırlama Ve Pişirme Teknikleri
 • Genel Diyet
 • Bağırsak Enfeksiyonu

Tedaviler

 • Gebelikte sağlıklı kilo alımı ve emzirme dönemi beslenmesi
 • Troid hastalıklarında beslenme
 • Anoreksiye ve blumia hastalarında beslenme
 • Besin Alerjisi Takibi
 • Besin İntolerans Testi

Fotoğraflar

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için arayın: 0 (850) 811 35 64

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dyt. Şeyma Dökmeci tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Yayınladığı Makaleler

Sık Sorulan Sorular

Dyt. Şeyma Dökmeci ile nasıl iletişime geçerim?
Dyt. Şeyma Dökmeci ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ayarabilirsiniz: 0 (850) 811 35 64

Dyt. Şeyma Dökmeci için nasıl randevu alabilirim?
Dyt. Şeyma Dökmeci için online veya telefonla randevu alabilirsiniz. Dyt. Şeyma Dökmeci için randevu takvimini ve en erken randevu gün/saatini doktorsitesi.com profilinde bulabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Dyt. Şeyma Dökmeci nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dyt. Şeyma Dökmeci Dyt. Şeyma Dökmeci Beslenme ve Diyet Danışmanlığı Merkezi Bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret edebilirsiniz.

Dyt. Şeyma Dökmeci hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dyt. Şeyma Dökmeci Diyetisyen, uzmanıdır. Gebelikte sağlıklı kilo alımı ve emzirme dönemi beslenmesi, Troid hastalıklarında beslenme, Anoreksiye ve blumia hastalarında beslenme, Besin Alerjisi Takibi, Besin İntolerans Testi, Beslenme planı, Çocuk beslenmesi, Diyabet diyeti, Gıda intöleransı, Gebelik ve beslenme alanlarında hizmet veriyor ve Zayıflama (Kilo verme) tedavisi, Sporcu Beslenmesi, Besin Hazırlama Ve Pişirme Teknikleri, Genel Diyet, Bağırsak Enfeksiyonu hastalıkları uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Dyt. Şeyma Dökmeci için muayene ücreti nedir?
Dyt. Şeyma Dökmeci muayene ücreti sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dyt. Şeyma Dökmeci muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.
Dyt. Şeyma Dökmeci hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dyt. Şeyma Dökmeci hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Cum 14 Ağu
Cmt 15 Ağu
Paz 16 Ağu

Bu uzmanın online randevu alabileceğiniz bir takvimi bulunmuyor.

Randevu takvimi talep edin
.