Dyt. Fatma Nur Demirtaş

Diyetisyen - Ankara
5.0

Kilo Alma, Tip 2 Diyabet, Sınav dönemi beslenme

5.0

“Online olarak pandemi boyunca yanımda olan Diyetisyenim Allah sizin ilminizi bereketli kılsın. Öyle ...” Devamı

Dyt. Fatma Nur Demirtaş

Dyt. Fatma Nur Demirtaş, Başkent Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik bölümünde başladığı eğitimini başarıyla tamamlayarak Diyetisyen ünvanını almıştır.

Gönüllü Stajyerlik –  Çağdaş Tıp Merkezi, Çocuk Stajı –  Ankara Şehir Hastanesi, Yetişkin Stajı –  Başkent Hastanesi, Gönüllü Stajyerlik –  Çağdaş Tıp Merkezin'de görev almiş olan Dyt. Fatma Nur Demirtaş mesleki çalişmalarına şu an Onlıne Terapi olarak devam etmektedir.

Online Terapi
Ankara Altındağ/Ankara
Hizmetler
Kalp damar hastalıkları ve beslenme Zayıflama programı Zayıflama diyetleri Sağlıklı kilo alma Polikistik overde beslenme Devamı

Hakkında

Dyt. Fatma Nur Demirtaş, Başkent Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik bölümünde başladığı eğitimini başarıyla tamamlayarak Diyetisyen ünvanını almıştır. Devamı

Diploma Aldığı Kurum

BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ

Yabancı Dil

İngilizce

İlgi Alanları

Kilo Alma Tip 2 Diyabet Sınav dönemi beslenme Sağlıklı Zayıflama Sağlıklı Beslenme Devamı

Görüşler

Görüşlerinizi önemsiyoruz!
Görüşlerinizi önemsiyoruz!

Uzmanlar ile ilgili görüşlerinizi belirtmeden önce moderasyon sürecimiz hakkında daha fazlasını öğrenin.

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

5.0
ZY
Zeh*** Y***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

Online olarak pandemi boyunca yanımda olan Diyetisyenim Allah sizin ilminizi bereketli kılsın. Öyle şifa oldu ki bana. Çok teşekkür ederim. Tavsiye ederim. Özellikle kronik rahatsızlığı olanlara. Çok güzel hazırlıyor programı.

CC
Cey*** C***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

Doğum sonrasında kilo verme sürecimde sihirli bir dokunuş sağladı. Bazen kendisini dinlerken hayran kalıyorum. Çok dolu ve sıcak bir insan kendimi emanet ettim sütüm arttı ve kiloları gün gün geride bıraktım. Teşekkürler Fatma Nur hocam...

Kem*** Ö***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

Fatma Hocam ile görüşmelerimizi tamamladık 32 kilo verdim. Sağlıklı bir kilo verme dönemini geride bıraktık. Şimdi aralıklar ile kendisine danışan olmayı devam ettireceğim. Teşekkürler hocam.

RE
Rah*** E***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 yıl önce

Merhaba. Diyetisyen hanım ile bir süredir görüşüyorum. Kendisi çok kibar ve anlayışlı. Yeme içme konusunda alışkanlıklarıma yeni bir düzen getirdi. Sağlıklı zannedip çok fazla tükettiğim gıdaların oranlarını ayarladı ve gerçek manada sağlıklı beslenme ile tanıştım. Şimdi neyi nasıl ne kadar yemem gerektiğini öğreniyorum. Teşekkür ederim .

Pel*** Ç***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 yıl önce

Fatma Nur hocam beni yeniden hayata bağladı. Benden bir ben daha çıktı. O kadar büyük bir yük yaşıyormuşum ki sırtımda. Onca yıl boyunca kendime bunu nasıl yaptım anlamıyorum. Bu sitede gördüm kendisini hassasiyetlerimden anlayacağını düşündüm öyle de oldu. İnsanın işi ile kendini belli etmesi kadar güzel birşey yok. Kendisi ile ilk görüşmem de beni öyle iyi karşıladı ki. Sıcak ve beni anlayan o halleri içimi ısıttı. 20 yaşında bir genç kızın 89 kilo ile ve bütün ergenliğini bu fazlalıkları ile geçirmesi kolay değildi arkadaşlar. Kendimi ona emanet ettim ve düzenli bir beslenme hayatına kavuşalı 1 yıl oldu 61 kiloyum şuanda. Giydiğim herşey yakışıyor artık. Öncesinde herşeye küsmüşken artık kendimin farkına vardım. Artık hem bir Diyetisyenim hemde bir ablam var diyorum. Şiddetle tavsiye ediyorum. Kendinize bir şans verin.

FS
Fer*** S***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 yıl önce

Diyet yapmaktan çekiniyordum. İrade sorunum vardı. Ama kilolar aldı başını gitti. Online olarak 5. Haftamız tabularımı yıktı hocam. Herşeyi kararında tüketiyorum. Bilinçli bir beslenme tarzım oldu. 15 kilo 600 gr verdim. Bir müddet daha sıkı çalışacağız. Moralimiz yerinde.

JT
Jal*** T***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 yıl önce

3. Haftamız 5 kilo verdik. Motivasyonumuz tam. Her şey süper.

PY
Pol*** Y***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 yıl önce

23 yaşındaydım 113 kilo olarak sürece başladım. Hem psikolojik olarak, hem sosyal çevremde yaşamadığım zorluk kalmamıstı. Birini sevmeyi bile kendime hak görmüyordum. Yemek yerken ailem bile hala nerene yiyorsun diye bana tepkiler gösteriyorlardı. Onca uzmana gittikten sonra Fatma Nur Hocam ile karşılaştım. Bana ne dersem yapacaksın dürüst olacaksın ve seni fazlalıklarından kurtaracağız sağlıklı bir genç olacaksın dedi. Güvendim kendimi önce Allah a sonra kendisine emanet ettim. Süreç başlangıçta çok zordu motivasyonum karamsarlığım artiyordu dönem dönem. Hocam hemen o güven veren sesi ile beni yeniden ayağa kaldırıyordu. Ben ağlarken sesiyle cesaret buluyordum. Sonrasında kilo verme sürecim düzene girdi. O bakmadığım aynaya her gün bel cevremde ki o incelmeyi görmek için günde defalarca bakıyordum. Kendime öz güvenim geldi. O kadar temiz sağlıklı besleniyordum ki ailem ve arkadaşlarım beni örnek almaya başladı. Fatma Nur Hocam ile 5. Ayın sonunda boy kilo endeksim dengelendi. Ve o kiloları bir daha almamak üzere geride bıraktım. Şuanda 75 kiloyum. Önceden bir kaç kilo verip hop geri alırdım. Şuanda içimden bir insan daha çıkmış kadar kilo verdim ve Hocamın bana çizdiği bu güzel hayat tarzı ile bir daha o kötü günlere geri dönmeyeceğim. Artık birini sevmek için kendimde özgüven buluyorum. Bu nasıl bir his bilmezsiniz. Çok teşekkür ederim hocam inanın bunları yazarken ağlamamak için kendimi çok zor tutuyorum. Size verdiğim ağlamak yok sözünü tutuyorum. Teşekkürler Fatma Nur Demirtaş hocam hayatımın ikinci şansını sizin vesileniz ile buldum.

KY
Ker*** Y***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 yıl önce

İnsana huzur veren ve güven veren bir hoca. Gerçekten Allah ondan razı olsun. O kadar kendinden emin ve gerçekçi bir şekilde yaklaştı ki benim kendime güvenimi sağladı ve birlikte 25 kilo verdik. Artık görünüşümden dolayı kendimden utanımıyorum. Tartıda 2 haneli rakamları görüyoruz. Sağolun hocam devam ideal kiloya ve sağlıklı bir yaşam tarzına doğru.

YC
Y. C***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 yıl önce

24 yaşındayım ergenlik dönemim boyunca fazla kilolar ile mücadele ettim. Fatma Nur hanım ile girdiğim uzun vadeli sağlıklı beslenme sürecim de 78 kilodan 50 kiloya istikrarlı bir zayıflama yaşadım. Geri almayacağım çünkü Fatma Nur hanım bana vücudumu tanımayı ve nasıl beslenmek gerektiğini öğretti. Teşekkürler Dyt. Fatma Nur Demirtaş

Sık Sorulan Sorular

Dyt. Fatma Nur Demirtaş ile nasıl iletişime geçerim?

Dyt. Fatma Nur Demirtaş için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Dyt. Fatma Nur Demirtaş nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Dyt. Fatma Nur Demirtaş Online Terapi bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Dyt. Fatma Nur Demirtaş hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Dyt. Fatma Nur Demirtaş Diyetisyen uzmanıdır. Kilo Alma, Tip 2 Diyabet, Sınav dönemi beslenme alanlarında hizmet veriyor ve Kalp damar hastalıkları ve beslenme, Zayıflama programı, Zayıflama diyetleri hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Son 30 günde profil görüntülenmesi

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Takvim Bulunamadı.

Bu uzmandan online randevu alabileceğin bir takvimi bulunmuyor.

Randevu Takvimi Talep Et

Talep Et

Kapat
Vazgeç
Form gönderilirken hata oluştu. Tekrar dene.
Başarılı Formunuz başarıyla gönderildi.
Bu uzman henüz Doktorsitesi.com üzerinden online randevu kabul etmiyor.

E-posta adresini bırak ve uzman randevu kabul etmeye başlayınca sizi bilgilendireceğiz.

Kişisel verileriniz, aydınlatma metni kapsamında işlenmektedir.
Facebook Twitter Instagram Youtube