Dt. Yaşar Nalçacı, İstanbul, Diş Hekimi

Dt. Yaşar Nalçacı

Diş Hekimi - İstanbul

Perikoronitis, Dişeti Hastalıkları, Çene Eklemleri Tedavisi

Takvim talep etDeğerlendir

Diş Hekiminin Adresi

Bağdat Cad. Köşk Apt. No:428 **** D:3  Kadıköy, İstanbul
Dt. Yaşar NALÇACI Muayenehanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Yaşar Nalçacı Hakkında

Yaşar Nalçacı Kimdir?

Dt. Yaşar NALÇACI, Lisans öncesi öğrenimlerinin ardından tıp eğitimine başladı ancak eğitiminin 3. yılında Marmara Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi'nde devam etme kararı almıştır. 1978 Yılında Diş Hekimi unvanı almıştır. 

Bağdat Caddesinde' ki Estetik Diş İmplant Merkezi Kliniği'n kurucusu ve Baş Hekimi olarak mesleki çalışmalarına devam etmektedir.

 

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dt. Yaşar Nalçacı tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dt. Yaşar Nalçacı kimdir , telefon numarası nedir?
Dt. Y Nalçacı ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dt. Yaşar Nalçacı için nasıl randevu alabilirim?
Dt. Y Nalçacı şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Dt. Yaşar Nalçacı nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dt. Yaşar Nalçacı Dt. Yaşar NALÇACI Muayenehanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dt. Yaşar Nalçacı hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dt. Yaşar Nalçacı Diş Hekimi, uzmanıdır. Implant protez, Lazer cerrahisi, Implant üstü protezler, Sabit protez, İmplant uygulaması, Implant tedavisi, Kanal tedavisi, İmplantoloji alanlarında hizmet veriyor ve Perikoronitis, Dişeti Hastalıkları, Çene Eklemleri Tedavisi, Ağız Koruyucusu, Tam Ve Parsiyel Protezler hastalıkları konusunda çalışıyor.

Dt. Yaşar Nalçacı için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dt. Yaşar Nalçacı muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dt. Yaşar Nalçacı hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dt. Y Nalçacı ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dt. Yaşar Nalçacı hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dt. Y Nalçacı hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.