Dt. Sevil Zileli, Amasya, Diş Hekimi
Dt.

Sevil Zileli

Diş Hekimi - Amasya

Kemik Grefti, Diş Çürüğü, Diş Estetiği

Takvim talep etDeğerlendirSoru Sor

Adres

hacı hasan mah. sepetçi sok. no:4/1  Merzifon, Amasya
diş hekimi muaynehanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dt. Sevil Zileli tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Son Cevapladığı Sorular

Soru Sor
 • Çene kayması

  Hocam iyi günler ben 25 yaşındayım ve alt çenemde sağa doğru kayma var sizin uzmanlık alanınıza giriyor mu bilmiyorum ama yüzümde belirgin bir kayma oldu ne yapmalıyım evde egzersizler yapabilir miyim cevaplarsanız çok sevinirim.

  Doktor Cevabı:

  Dt. Sevil Zileli

  Selamlar.. bahsettiğiniz sorun çene eklemi kaynaklı olabilir. kayma ne kaynaklı öğrenmek için radyolojik ve oral muayneniz yapılmalıdır.bu nedenle mutlaka bir diş hekimi tarafından muayne olmalısınız. doktorunuz sizi muayne sonrası çene yüz cerrahı ve ortodontist muaynesi için de yönlendirebilir.geç... Cevabı gör

 • Merhaba....

  Üst ön iki dişim de eğrilik var hangi işlemin yapılması gerekir ve işlem yapıldıktan sonra kendi dişlerim kadar iyi olur mu beni rahatsız edici bir durum olurmu

  Doktor Cevabı:

  Dt. Sevil Zileli

  Selamlar.. verdiğiniz bilgiler klinik muayne kadar yeterli bilgiler değilse de, ilettiğiniz kadarıyla ortodontik tedaviyle hem estetik ,hem de dişlerinizin doğal haliyle kalarak tedavisi mümkün.oral muayneniz için bir diş hekimine muayene olunuz.

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru Sor
Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.