ös
Soru Sahibi
1 Kasım 2018 12:16

merhaba....

üst ön iki dişim de eğrilik var hangi işlemin yapılması gerekir ve işlem yapıldıktan sonra kendi dişlerim kadar iyi olur mu beni rahatsız edici bir durum olurmu

1 cevap
Cevaplar (1)
Dt. Sevil Zileli
Diş Hekimi

Selamlar.. Verdiğiniz bilgiler klinik muayne kadar yeterli bilgiler değilse de, ilettiğiniz kadarıyla ortodontik tedaviyle hem estetik ,hem de dişlerinizin doğal haliyle kalarak tedavisi mümkün.Oral muayneniz için bir diş hekimine muayene olunuz.

15 Aralık 2018 22:17