Dt. Seval Bayrak

Diş Hekimi, Oral Diagnoz ve Radyoloji - Trabzon

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Diş Hekiminin Adresi (2)

Abant İzzet Baysal Üniversitesi Gölköy Yerleşkesi, 14280 Merkez/Bolu Merkez/Bolu  Bolu
Abant İzzet Baysal Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Seval Bayrak Hakkında

Seval Bayrak Kimdir?

Dt. Seval Bayrak, Diş Hekimi ve Oral Diagnoz ve Radyoloji alanlarında faaliyet göstermektedir. ve Oral Diagnoz ve Radyoloji Seval Bayrak, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Seval Bayrak Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dt. Seval Bayrak tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dt. Seval Bayrak kimdir , telefon numarası nedir?
Dt. S Bayrak ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dt. Seval Bayrak için nasıl randevu alabilirim?
Dt. S Bayrak şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Seval Bayrak ile anlaşmalı?
Seval Bayrak kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dt. Seval Bayrak nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dt. Seval Bayrak Abant İzzet Baysal Üniversitesi Diş Hekimliği FakültesiKaradeniz Teknik Üniversitesi Dıs Hekımlıgı Fakultesı bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dt. Seval Bayrak hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dt. Seval Bayrak Diş Hekimi, ,Oral Diagnoz ve Radyoloji uzmanıdır.

Dt. Seval Bayrak için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dt. Seval Bayrak muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dt. Seval Bayrak hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dt. S Bayrak ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dt. Seval Bayrak hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dt. S Bayrak hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.