Diş Hekiminin Adresi

Fevzi Çakmak, Doktor Zeki Acar Caddesi No:64, 41700 Darıca/Kocaeli  Kocaeli
Kocaelı Darica Ağiz Ve Dış Sağliği Merkezı

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Özgül Yılmaz Hakkında

Özgül Yılmaz Kimdir?

Dt. Özgül Yılmaz, Diş Hekimi alanlarında faaliyet göstermektedir. Özgül Yılmaz, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Özgül Yılmaz Değerlendirmeleri

Değerlendir
1 Değerlendirme (Ort. Puan : 3)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

nol..gaç

Mükemmel bir Dr.ilgisi alakası samimiyeti ve işine verdiği önemi yaptığı dolgu ve çektiği dişler..... Yolunda başarılar.. 02-02-2016

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Dt. Özgül Yılmaz tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dt. Özgül Yılmaz kimdir , telefon numarası nedir?
Dt. � Yılmaz ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dt. Özgül Yılmaz için nasıl randevu alabilirim?
Dt. � Yılmaz şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Özgül Yılmaz ile anlaşmalı?
Özgül Yılmaz kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dt. Özgül Yılmaz nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dt. Özgül Yılmaz Kocaelı Darica Ağiz Ve Dış Sağliği Merkezı bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dt. Özgül Yılmaz hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dt. Özgül Yılmaz Diş Hekimi, uzmanıdır.

Dt. Özgül Yılmaz için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dt. Özgül Yılmaz muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dt. Özgül Yılmaz hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dt. � Yılmaz ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dt. Özgül Yılmaz hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dt. � Yılmaz hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.