Dt. Onur Öztürk, İstanbul, Diş Hekimi

Dt. Onur Öztürk

Diş Hekimi - İstanbul

Diş Bakımı, Laminate, Köprü Uygulaması

Takvim talep etDeğerlendirSoru Sor

Diş Hekiminin Adresi

Teşvikiye Mahallesi, Valikonağı Caddesi, Feza Apt 141/9, Nişantaşı  Şişli, İstanbul
Onur Öztürk

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Onur Öztürk Hakkında

Onur Öztürk Kimdir?

2001 yılında İstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nden mezun olan Diş Hekimi Onur Öztürk, aynı üniversitede Protetik Diş Tedavisi Anabilim Dalı’ndayüksek lisans programına başladı. 2004 yılında “Farklı İnley Materyallerinin Kenar Uyumu” başlıklı tezini vererek yüksek lisans eğitimini tamamlayan Öztürk, aynı yıl yine aynı fakültede “Kuron Köprü Protezleri Bilim Dalı”nda doktora programına başlamış ve uzun bir süre akademik çalışmalarına devam etmiştir. Bu süre boyunca CAD/CAM sistemleriyle ilgilenmiş, Cerec sistemlerini kullanarak dijital optik ölçü yöntemleriyle geleneksel yöntemlerin karşılaştırmaları ve iş akışları (Comparison of Accuracy of Digital Optical Impression Methods vs Conventional Procedures) üzerine çalışmalarına yoğunlaşmış ve eş zamanlı olarak Zürih Üniversitesi’nde kısa dönem eğitimlere devam etmiştir.

Mezun olduktan sonra -başta Memorial Hastanesi olmak üzere- çeşitli kliniklerde tam gün uzman hekim olarak çalışan Öztürk, 2005 yılında kendisine ait Plusdent Diş Kliniği’ni kurmuştur. Öztürk Nişantaşı’ndaki kliniğinde ağırlıklı olarak estetik diş hekimliği, bilgisayar destekli diş hekimliği (CAD/CAM) uygulamaları ve dijital gülüş tasarımı üzerine çalışmakla beraber, tüm diş hekimliği branşlarında hizmet vermektedir.

1978 doğumlu olan Onur Öztürk, evli ve iki çocuk babasıdır. Başlıca hobileri fotoğrafçılık ve bilgi teknolojileri olan Öztürk bu alanlardaki çalışmaları ile çeşitli ödüller almıştır. Halen “şehir ve yaşam” konulu fotoğraflar çekmeye devam etmektedir. Fotoğrafçılığa olan ilgisini ileri boyutlara taşıyan Öztürk bir dönem “Diş hekimliğinde fotoğrafçılık” konulu eğitimler vermiştir. Quintessence Yayıncılık tarafından çıkarılan “Simantasyon” isimli kitabın klinik fotoğraflarının çekimini ve düzenlemesini yapan Öztürk, şu anda halen fotoğrafçılar arasında popüler olan bir “donanım/ekipman” internet sitesinin yöneticilerinden biri konumundadır.

Belirli bir döneme ait model araba (diecast) koleksiyoneri olan Diş Hekimi Onur Öztürk kendi deyimiyle takıntılı bir odyofil(ses tutkunu)dir.

Diploma aldığı kurum
 • İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ
İlgilendiği Hastalıklar
 • Diş Bakımı
 • Laminate
 • Köprü Uygulaması
 • Lazerli Diş Bakımı
 • Diş Protez Bakımı
Tedaviler
 • Estetik dolgu
 • Empress porselen kaplama
 • Dental implant
 • Sinus cerrahisi
 • Çocuk diş tedavisi

Diş Hekimi Yorumları

Değerlendir
1 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

dem ..an

Onur hocam gerçekten mesleğini hakkıyla yerine getiren bir tabip olmakla birlikte anlayışlı güvenilir ender insanlardan biridir.Teşekkürler :) 11-12-2015

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Dt. Onur Öztürk tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Son Cevapladığı Sorular

Soru Sor
 • En iyi estetik ve sağlam diş (uzun ömürlü)

  Merhaba ufuk bey bir şey sormak istiyorum normal bir dişçi kaplama diş yapınca yaptıktan sonra neden 3 4 ay sonra dişin kenarlarında ve üstlerinde siyah izler çıkıyor ve sanki diş hiç doğal değil yani kendini çok belli ediyor ama en çokta siyahlıklar beni çok rahatsız ediyor köşelerinde ve üstlerind... devamı

  Doktor Cevabı:

  Dt. Onur Öztürk

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

 • Zirkon dişlerin çıkarılması

  İyi günler, 12 dişime renk ve görünüşten memnun olmadığım için zirkon kaplama yapılıyor, fakat gülüş estetiğinden hiç memnun kalmadım. oldukça düz bir çizgi üzerinde ve yapay durdular. tek diş için yaptığım yorum, yanlışlıkla tüm dişler için anlaşılıp, istemediğim bir görüntü elde ettik. tekrar ücr... devamı

  Doktor Cevabı:

  Dt. Onur Öztürk

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru Sor
Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.