Dt. Murat Üremek

Diş Hekimi - İstanbul

Takvim talep et Değerlendir

Murat Üremek Hakkında

Murat Üremek Kimdir?

Dt. Murat Üremek, Diş Hekimi alanlarında faaliyet göstermektedir. Murat Üremek, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Murat Üremek Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dt. Murat Üremek tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dt. Murat Üremek kimdir , telefon numarası nedir?
Dt. M Üremek ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dt. Murat Üremek nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dt. Murat Üremek bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dt. Murat Üremek hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dt. Murat Üremek Diş Hekimi, uzmanıdır.

Dt. Murat Üremek için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dt. Murat Üremek muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dt. Murat Üremek hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dt. M Üremek ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dt. Murat Üremek hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dt. M Üremek hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.