Diş Hekiminin Adresi (2)

Erzurum cad.1017 sokak.SGK İl Müdürlüğü Karşısı No: 4/2, Fırat, 04200 Ağrı Merkez/Ağrı  Ağrı
Ağri Ağiz Ve Dış Sağliği Merkezı

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Cumhuriyet, General Hulusi Sayın Bulvarı, 23270 Merkez/Elâzığ Merkez/Elâzığ  Elazığ
Elaziğ Ağiz Ve Dış Sağliği Merkezı

Bu adres için online randevu alınamıyor.

İrfan Dursun Hakkında

İrfan Dursun Kimdir?

Dt. İrfan Dursun, Diş Hekimi alanlarında faaliyet göstermektedir. İrfan Dursun, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

İrfan Dursun Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dt. İrfan Dursun tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dt. İrfan Dursun kimdir , telefon numarası nedir?
Dt. � Dursun ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dt. İrfan Dursun için nasıl randevu alabilirim?
Dt. � Dursun şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri İrfan Dursun ile anlaşmalı?
İrfan Dursun kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dt. İrfan Dursun nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dt. İrfan Dursun Ağri Ağiz Ve Dış Sağliği MerkezıElaziğ Ağiz Ve Dış Sağliği Merkezı bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dt. İrfan Dursun hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dt. İrfan Dursun Diş Hekimi, uzmanıdır.

Dt. İrfan Dursun için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dt. İrfan Dursun muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dt. İrfan Dursun hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dt. � Dursun ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dt. İrfan Dursun hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dt. � Dursun hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.