Dt. Hamit Çelebi, Kahramanmaraş, Diş Hekimi

Dt. Hamit Çelebi

Diş Hekimi - Kahramanmaraş

Randevu Al Değerlendir

Adres

Kızılcaoba Mh. Hastane Sk. Pk:46300 Elbistan/kahramanmaraş, Kızılcaoba, 46300 Elbistan/Kahramanmaraş, Turkey  , Kahramanmaraş
Kahramanmaraş Elbıstan Ağiz Ve Dış Sağliği Merkezı

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dt. Hamit Çelebi tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dt. Hamit Çelebi kimdir , telefon numarası nedir?

Dt. H Çelebi ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dt. Hamit Çelebi için nasıl randevu alabilirim?

Dt. H Çelebi şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Hamit Çelebi ile anlaşmalı?

Hamit Çelebi kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dt. Hamit Çelebi nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Dt. Hamit Çelebi Kahramanmaraş Elbıstan Ağiz Ve Dış Sağliği Merkezı bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dt. Hamit Çelebi hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Dt. Hamit Çelebi Diş Hekimi, uzmanıdır.

Dt. Hamit Çelebi için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dt. Hamit Çelebi muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dt. Hamit Çelebi hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Dt. H Çelebi ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dt. Hamit Çelebi hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Dt. H Çelebi hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.