Dt. Gül Fikirli

Diş Hekimi, Ağız, Diş ve Çene Cerrahisi - Sivas

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Diş Hekiminin Adresi

Sivas Kampüsü, 58000 Yazıbaşı/Sivas Merkez/Sivas  Sivas
Cumhuriyet Ünv.diş Hek.fak.

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Gül Fikirli Hakkında

Gül Fikirli Kimdir?

Dt. Gül Fikirli, Diş Hekimi ve Ağız, Diş ve Çene Cerrahisi alanlarında faaliyet göstermektedir. ve Ağız, Diş ve Çene Cerrahisi Gül Fikirli, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Gül Fikirli Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dt. Gül Fikirli tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dt. Gül Fikirli kimdir , telefon numarası nedir?
Dt. G Fikirli ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dt. Gül Fikirli için nasıl randevu alabilirim?
Dt. G Fikirli şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Gül Fikirli ile anlaşmalı?
Gül Fikirli kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dt. Gül Fikirli nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dt. Gül Fikirli Cumhuriyet Ünv.diş Hek.fak. bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dt. Gül Fikirli hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dt. Gül Fikirli Diş Hekimi, ,Ağız, Diş ve Çene Cerrahisi uzmanıdır.

Dt. Gül Fikirli için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dt. Gül Fikirli muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dt. Gül Fikirli hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dt. G Fikirli ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dt. Gül Fikirli hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dt. G Fikirli hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.