Dt. Gözde Akel

Diş Hekimi, Ağız, Diş ve Çene Cerrahisi - Balıkesir

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Diş Hekiminin Adresi

Darsofa, Dereyolu Cad. No:55, 10300 Edremit/Balıkesir  Balıkesir
Balikesır Edremıt Alı Fahrı Akıllıoğlu Ağiz Ve Dış Sağliği Merkezı

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Gözde Akel Hakkında

Gözde Akel Kimdir?

Dt. Gözde Akel, Diş Hekimi ve Ağız, Diş ve Çene Cerrahisi alanlarında faaliyet göstermektedir. ve Ağız, Diş ve Çene Cerrahisi Gözde Akel, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Gözde Akel Değerlendirmeleri

Değerlendir
1 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

kü..y
Zamanlama
İlgi
Ortam

İzmir’den özellikle gözde hanım için geldim. Kanallarında eğiklik olan dişime çok başarılı bir kanal tedavisi uyguladı ve hiç acı hissetmedim. İşini çok özenle ve severek yapan bir hekim. Benim gibi diş hekimi korkusu olanlara özellikle tavsiye ediyorum. Kesinlikle her diş problemimde İzmir’den gözde hanıma gelicem inanın ki fazlasıyla değer 25-07-2018

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Dt. Gözde Akel tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dt. Gözde Akel kimdir , telefon numarası nedir?
Dt. G Akel ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dt. Gözde Akel için nasıl randevu alabilirim?
Dt. G Akel şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Gözde Akel ile anlaşmalı?
Gözde Akel kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dt. Gözde Akel nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dt. Gözde Akel Balikesır Edremıt Alı Fahrı Akıllıoğlu Ağiz Ve Dış Sağliği Merkezı bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dt. Gözde Akel hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dt. Gözde Akel Diş Hekimi, ,Ağız, Diş ve Çene Cerrahisi uzmanıdır.

Dt. Gözde Akel için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dt. Gözde Akel muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dt. Gözde Akel hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dt. G Akel ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dt. Gözde Akel hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dt. G Akel hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.