Dt. Fahri Dağlıoğlu

Diş Hekimi - Adana

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Diş Hekiminin Adresi

Karacaoğlan, 01510 Kozan/Adana  Adana
Adana Kozan Devlet Hastanesı

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Fahri Dağlıoğlu Hakkında

Fahri Dağlıoğlu Kimdir?

Dt. Fahri Dağlıoğlu, Diş Hekimi alanlarında faaliyet göstermektedir. Fahri Dağlıoğlu, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Fahri Dağlıoğlu Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dt. Fahri Dağlıoğlu tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dt. Fahri Dağlıoğlu kimdir , telefon numarası nedir?
Dt. F Dağlıoğlu ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dt. Fahri Dağlıoğlu için nasıl randevu alabilirim?
Dt. F Dağlıoğlu şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Fahri Dağlıoğlu ile anlaşmalı?
Fahri Dağlıoğlu kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dt. Fahri Dağlıoğlu nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dt. Fahri Dağlıoğlu Adana Kozan Devlet Hastanesı bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dt. Fahri Dağlıoğlu hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dt. Fahri Dağlıoğlu Diş Hekimi, uzmanıdır.

Dt. Fahri Dağlıoğlu için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dt. Fahri Dağlıoğlu muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dt. Fahri Dağlıoğlu hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dt. F Dağlıoğlu ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dt. Fahri Dağlıoğlu hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dt. F Dağlıoğlu hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.