Diş Hekiminin Adresi

Yeni Yalı Mh., Hürriyet Cd. No:45, 41780 İzmit/Körfez/Kocaeli  Kocaeli
Kocaelı Körfez Ağiz Ve Dış Sağliği Merkezı(Y)

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Ersin Bulut Hakkında

Ersin Bulut Kimdir?

Dt. Ersin Bulut, Diş Hekimi alanlarında faaliyet göstermektedir. Ersin Bulut, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Ersin Bulut Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dt. Ersin Bulut tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dt. Ersin Bulut kimdir , telefon numarası nedir?
Dt. E Bulut ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dt. Ersin Bulut için nasıl randevu alabilirim?
Dt. E Bulut şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Ersin Bulut ile anlaşmalı?
Ersin Bulut kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dt. Ersin Bulut nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dt. Ersin Bulut Kocaelı Körfez Ağiz Ve Dış Sağliği Merkezı(Y) bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dt. Ersin Bulut hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dt. Ersin Bulut Diş Hekimi, uzmanıdır.

Dt. Ersin Bulut için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dt. Ersin Bulut muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dt. Ersin Bulut hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dt. E Bulut ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dt. Ersin Bulut hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dt. E Bulut hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.