Dt. Emek Külür, İstanbul, Diş Hekimi

Dt. Emek Külür

Diş Hekimi - İstanbul

Estetik Diş Hekimliği, Gülüş Tasarımı, Laminate

Takvim talep etDeğerlendirSoru Sor

Diş Hekiminin Adresi

Valikonağı cad No 32 K7 Nişantaşı  Şişli, İstanbul
Smile Institute

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Emek Külür Hakkında

Emek Külür Kimdir?

Ege Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nden 1994 yılında mezun oldu. Öğrencilik yıllarında çalışmaya başladığı Ortodonti Kliniğinden mezun olduktan sonra da profesyonel olarak çalışmaya devam etti. Daha sonra New York Üniversitesi Implant bölümünde uzmanlık eğitimini tamamladı.

Aynı zamanda Brookdale Hastanesi’nde Dr. Norman Cranin ile ağız diş ve çene cerrahi departmanında çalıştı. New York Üniversitesi Implant Bölüm Başkanı Dr. Denis Tornow’un özel kliniğinde implant ve estetik diş hekimliği alanlarında asistan olarak çalıştı. Türkiye’ye döner dönmez Amerikan Hastanesi’nde diş hekimi olarak göreve başladı.

Sırasıyla Kadıköy Şifa Hastanesi ile Memorial Hastanesi’nin Diş Kliniklerini kurdu. Bu kliniklerde bölüm başkanı olarak görev yaptı. 2007 yılında Nişantaşı’nda Smile Institute'ü kurdu.

Emek Külür, 2014 yılında ISIS Sculpture and Design Studio da heykel çalışmalarına başladı. Temmuz 2015'ten itibaren çalışmalarına Galata'daki atölyesinde devam etmektedir. Haziran 2015'te heykeli Art Carrousel Du Louvre, PARIS’de sergilendi.

Dt. Emek Külür’ün girişimci yatırım projelerinden biri de MISOKA nano teknolojik diş fırçalarının Türkiye’ye getirilmesi ve distribütörlüğünün alınmasıdır. Japon tasarımcı Kosho Ueshima'nın dizayn ettiği nanoteknolojik diş fırçaları, diş macunu kullanmaya gerek kalmadan dişleri temizliyor. Dt. Emek Külür, Osaka teknoloji firması Yumeshokunin ile 2017 Ocak ayında iş birliği sözleşmesi imzaladı. Türkiye tanıtım ve dağıtım görevini üstlendi. 

Dt. Emek Külür 2016 Kasım ayında California, USA Custom Probiotics, Inc. ile yaptığı işbirliği ile kendi adınında verildiği ağız florası için özel formüle edilmiş Custom Blend Probiotikleri Türkiye ‘ye getirmiştir. Girişimcilik projelerine, jel formda vücut florası için özel formüle edilecek yeni bir probiyotik üzeride devam etmektedir. 

Epos vakfı yönetim kurulu üyesi olarak 2015 den beri çalışmaktadır. Stronikea antik kentinin Unesco listesine alınmasında ve EPOS derneğinin Unesco Kulüp üyesi olmasında çalışmıştır. 

Çocuk ve eğitimle ilgili Türkiye deki hemen hemen her vakıfta görev almaktadır.

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dt. Emek Külür tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Son Cevapladığı Sorular

Soru Sor
?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru Sor

Ekibim

Murat Erdoğmuş Estetik Diş Hekimi 1 yıllık mesleki tecrübe
Suzan Nogay Endodontist 2 yıllık mesleki tecrübe

Sıkça Sorulan Sorular

Dt. Emek Külür kimdir , telefon numarası nedir?
Dt. E Külür ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dt. Emek Külür için nasıl randevu alabilirim?
Dt. E Külür şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Dt. Emek Külür nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dt. Emek Külür Smile Institute bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dt. Emek Külür hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dt. Emek Külür Diş Hekimi, uzmanıdır. Laminate veneer, Implant tedavisi, Zirkonyum kronlar, Protez tedavisi, Cerrahi diş çekimi, Lazer cerrahisi, Bleaching (Diş Beyazlatma), Sinus cerrahisi, Gömük 20 Yaş Dişi Operasyonu, Kanal tedavisi alanlarında hizmet veriyor ve Estetik Diş Hekimliği, Gülüş Tasarımı, Laminate, İmplant, 20 Lik Diş Çekimi hastalıkları konusunda çalışıyor.

Dt. Emek Külür için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dt. Emek Külür muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dt. Emek Külür hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dt. E Külür ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dt. Emek Külür hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dt. E Külür hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.