Dt. Ebru Demircan Kapıyoldaș, İstanbul, Diş Hekimi

Dt. Ebru Demircan Kapıyoldaș

Diş Hekimi - İstanbul

Estetik Diş Hekimliği, Pembe Estetik, İmplant

Takvim talep etDeğerlendir

Diş Hekiminin Adresi

İnönü Mahallesi, Nizamiye Cd. No:9 D:No: 1, 34373 Beyoğlu  Şişli, İstanbul
Özel Acıbadem Taksim Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin
İmkanlar
Wi-fi Kredi kartı ile ödeme Nakit

Ebru Demircan Kapıyoldaș Hakkında

Ebru Demircan Kapıyoldaș Kimdir?

Dt. Ebru DEMİRCAN KAPIYOLDAŞ, 1984 yılında doğmuştur. Lisans öncesi öğrenimlerinin ardından Marmara Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi'nde başladığı eğitimini 2008 yılında başarıyla tamamlayarak Diş Hekimi unvanı almıştır. 

4 yıl Cerrahpaşa Ağız ve Diş Sağlığı Poliklinigi, 5 yıl Smile Institute'de hasta kabulü yapan Dt. Ebru DEMİRCAN KAPIYOLDAŞ, mesleki çalışmalarına Özel Acıbadem Taksim Hastanesi'nde devam etmektedir.

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dt. Ebru Demircan Kapıyoldaș tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Son Cevapladığı Sorular

?

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru sorma kapalıdır.

Sıkça Sorulan Sorular

Dt. Ebru Demircan Kapıyoldaș kimdir , telefon numarası nedir?
Dt. E Demircan Kapıyoldaș ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dt. Ebru Demircan Kapıyoldaș için nasıl randevu alabilirim?
Dt. E Demircan Kapıyoldaș şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Dt. Ebru Demircan Kapıyoldaș nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dt. Ebru Demircan Kapıyoldaș Özel Acıbadem Taksim Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dt. Ebru Demircan Kapıyoldaș hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dt. Ebru Demircan Kapıyoldaș Diş Hekimi, uzmanıdır. Implant tedavisi, Dental implant, Diş Beyazlatma, Estetik diş hekimliği, Estetik dolgular, Gömük 20 Yaş Dişi Operasyonu, Implant protez, İmplantoloji, Kanal tedavisi, Protez tedavisi alanlarında hizmet veriyor ve Estetik Diş Hekimliği, Pembe Estetik, İmplant, Gummy Smile, Estetik Porselen hastalıkları konusunda çalışıyor.

Dt. Ebru Demircan Kapıyoldaș için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dt. Ebru Demircan Kapıyoldaș muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dt. Ebru Demircan Kapıyoldaș hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dt. E Demircan Kapıyoldaș ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dt. Ebru Demircan Kapıyoldaș hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dt. E Demircan Kapıyoldaș hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.