Diş Hekiminin Adresi (2)

Yeni Yalı Mh., Hürriyet Cd. No:45, 41780 İzmit/Körfez/Kocaeli  Kocaeli
Kocaelı Derınce Ağiz Ve Dış Sağliği Merkezı

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Tepe Tarla, Sapanca Yolu Cad. No:3, 41320 İzmit/Kocaeli (Izmit)  Kocaeli
Kocaelı Nuh Çımento Sanayı Vakfi Ağiz Ve Dış Sağliği Merkezı

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Coşkun Aba Hakkında

Coşkun Aba Kimdir?

Dt. Coşkun Aba, Diş Hekimi alanlarında faaliyet göstermektedir. Coşkun Aba, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Coşkun Aba Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dt. Coşkun Aba tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dt. Coşkun Aba kimdir , telefon numarası nedir?
Dt. C Aba ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dt. Coşkun Aba için nasıl randevu alabilirim?
Dt. C Aba şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Coşkun Aba ile anlaşmalı?
Coşkun Aba kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dt. Coşkun Aba nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dt. Coşkun Aba Kocaelı Derınce Ağiz Ve Dış Sağliği MerkezıKocaelı Nuh Çımento Sanayı Vakfi Ağiz Ve Dış Sağliği Merkezı bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dt. Coşkun Aba hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dt. Coşkun Aba Diş Hekimi, uzmanıdır.

Dt. Coşkun Aba için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dt. Coşkun Aba muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dt. Coşkun Aba hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dt. C Aba ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dt. Coşkun Aba hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dt. C Aba hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.