Dt. Canan Yıldız Kaman

Diş Hekimi - Eskişehir
5.0

Diş Travmaları, Horlama, Hassas Bağlantılı Protezler

5.0

“Canan Hanım çok ilgili güler yüzlü bir doktor kendisine ilgisi için çok teşekkür ederim.” Devamı

Dt. Canan Yıldız Kaman

Dt.Canan Yıldız Kaman Lisans Öğrenimine İstanbul Medipol Üniversitesi Diş hekimliği Fakültesinde başladıktan sonra Kırıkkale Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesine geçiş yaparak başarı ile tamamlayarak Diş hekimi ünvanını almıştır.

Dt. Canan Yıldız Kaman Mesleki çalışmalarına kendi kliniğini açarak devam ettikten sonra Eşi Uzman Dt. Süleyman Kaman ile birlikte 2018 yılında Özel Smile Eskişehir Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniğini açarak mesleki çalışmalarına burada devam etmektedir.

 

ÖZEL SMİLE ESKİŞEHİR AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI POLİKLİNİĞİ
HOŞNUDİYE MAH. Şahin cad. No:76/A Tepebaşı/Eskişehir
Hizmetler
Estetik dolgular Inlay - onlay (porselen dolgu) Empress porselen kaplama Zirkonyum porselen kaplama Diş taşı temizliği Devamı

İlgi Alanları

Diş Travmaları Horlama Hassas Bağlantılı Protezler Gülüş Tasarımı Gingivitis (Basit Diş Eti Hastalığı) Devamı

Görüşler

Görüşlerinizi önemsiyoruz!
Görüşlerinizi önemsiyoruz!

Uzmanlar ile ilgili görüşlerinizi belirtmeden önce moderasyon sürecimiz hakkında daha fazlasını öğrenin.

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

5.0
EY
Esr*** Y***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

Canan Hanım çok ilgili güler yüzlü bir doktor kendisine ilgisi için çok teşekkür ederim.

EO
Ezg*** O***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

20lik diş ağrısı için geldiğimde ön 4 dişimin dolgusunu yeniletmek istediğimi söyledim 20lik dişim kolayca alındı. 4 dişim içinde dolgu yerine lamine yaptırmaya karar verdim. Canan Hanım detaylıca lamine ve dolgu arasında olan farkı anlattı . Örnek gösterdi. Lamine uygulaması için 2 haftada 5 kez ziyaret ettiğim klinikte karşılama ekibinden asistanlara herkesin aşırı yardım severliği neredeyse bağımlılık yaptı. Ayrıca hekimim Canan Hanımın aşırı titizliğini ve ağrı duyulmaması için gösterdiği hassasiyet kişiliğindeki sakin hali tedavinin her aşamasında büyük güven verdi. Diş hekimine değil de ziyarete geliyor gibi geldiğim bu kliniğin temizliği hizmeti ve fiyatları konusundaki denge inanılmaz. Tedavi sonrası verdikleri hizmete büyük saygı duyuyorum. Teşekkür ederim.

EY
Esr*** Y***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

Canan Hanım çok ilgili ve güler yüzlü bir doktor kendisine ilgisi için çok teşekkür ediyorum.

EO
Ezg*** O***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

20lik diş ağrısı için geldiğimde ön 4 dişimim dolgusunu yeniletmek istediğimi söyledim. 20'lik dişim kolayca alındı. 4 dişim içinde dolgu yerine lamine yaptırmaya karar verdim. Canan Hanım detaylıca lamine ve dolgu arasındaki farkı anlattı. Örnekler gösterdi. Lamine uygulaması için 2 haftada 5 kez ziyaret ettiğim klinikte karşılama ekibinden asistanlara herkesin aşırı yardımseverliği neredeyse bağımlılık yaptı. Ayrıca hekimim Cana Hanım'ın aşırı titizliği ve ağrı duyulmaması için gösterdiği hassasiyet, kişiliğindeki sakin hali tedavinin her aşamasında büyük güven verdi. Diş hekimine eğil de ziyarete geliyor gibi geldiğim bu kliniğin temizliği, hizmeti ve fiyatları konusundaki denge inanılmaz. Tedavi sonrası verdikleri hizmete büyük saygı duydum. Teşekkürler.

ET
Erd*** T***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

Canan Hanım ve Ece Hanım'a teşekkür ederim. Diş taşı temizliğini çok özenle yaptı. Bugüne kadar yanlış diş fırçaladığımı ve nasıl yapmam gerektiğini öğretti işini çok özen ve titizlikle yapan çok iyi bir hekim sonsuz teşekkürler.

ÖK
Özg*** K***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

Canan Hanım bütün sorularıma sabırla cevap verdiğiniz için çok teşekkür ederim. En rahat ve güvenilir diş tedavisi deneyimimi sizinle yaşadım. Güzelliğiniz ve zarafetinize hayran bıraktınız. Her şey gönlünüzce olsun.

Ver*** Ö***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

Canan Hanım ve ekibine teşekkür ederim. İlgili ve güzel. Tüm ekip gayet başarılı.

EE
Esr*** E***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

Canan hanıma 2. gelişim. İşinde çok titiz, özenli ve profesyonel bir diş hekimi. Her türlü diş probleminde korkmadan geleceğim güler yüzlü ve eli hafif. Tüm ekibe emeklerinden dolayı teşekkür eder, başarılarının devamını dilerim.

AK
Alp*** K***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

Tavsiye üzerine gelmiş olduğum diş doktoruma çok teşekkür ediyorum. Canan hanıma ve yardımcı arkadaşa güler yüzlerinden dolayı yapmış oldukları diş temizliğinden çok memnun kaldım. Hepinize teşekkür ederim. Güler yüzünüz kalbinizden eksik olmasın. Saygılarımla.

Fat*** Ö***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

Canan Hanıma tavsiye üzerine gelmiştim. Şuan için dişimde ki problemimi bitirdi yaklaşık seans süren tedavim sonucunda iyi ki canan hanımı tercih etmişim diyorum. Canan Hanım geldiğim her süreçte çok dikkatli, temiz ve gerçekten güzel yaptığını söyleyebilirim. Canan Hanım ve ekibine ilgilerinden dolayı teşekkür ederim.

Sık Sorulan Sorular

Dt. Canan Yıldız Kaman ile nasıl iletişime geçerim?

Dt. Canan Yıldız Kaman için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Dt. Canan Yıldız Kaman nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Dt. Canan Yıldız Kaman ÖZEL SMİLE ESKİŞEHİR AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI POLİKLİNİĞİ bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Dt. Canan Yıldız Kaman hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Dt. Canan Yıldız Kaman Diş Hekimi uzmanıdır. Diş Travmaları, Horlama, Hassas Bağlantılı Protezler alanlarında hizmet veriyor ve Estetik dolgular, Inlay - onlay (porselen dolgu), Empress porselen kaplama hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Son 30 günde profil görüntülenmesi

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Takvim Bulunamadı.

Bu uzmandan online randevu alabileceğin bir takvimi bulunmuyor.

Randevu Takvimi Talep Et

Talep Et

Kapat
Vazgeç
Form gönderilirken hata oluştu. Tekrar dene.
Başarılı Formunuz başarıyla gönderildi.
Bu uzman henüz Doktorsitesi.com üzerinden online randevu kabul etmiyor.

E-posta adresini bırak ve uzman randevu kabul etmeye başlayınca sizi bilgilendireceğiz.

Kişisel verileriniz, aydınlatma metni kapsamında işlenmektedir.
Facebook Twitter Instagram Youtube