Dt. Beril Horasan

Diş Hekimi - İstanbul
5.0

Ağız Hastalıkları, Genel, Gömülü Diş

5.0

“Öncelikle son derece seçici ve tüm tıp dallarında bilgili emekli eczacıyım. İki büyük sorunum vardı....” Devamı

Dt. Beril Horasan

Dt. Beril HORASAN, 1979 yılında İstanbul’da doğmuştur. Lisans öncesi öğrenimini Üsküdar Anadolu Lisesi'nde bitirdikten sonra 1997 yılında Yeditepe Diş Hekimliği Fakültesi’nde lisans eğitimine başlamıştır. 2003 yılında eğitimini başarıyla tamamlayarak Diş Hekimi unvanı almıştır.

Mezuniyetinin ardından Horasan Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği'nde çalışmalarına başlamış olan Dt. Beril HORASAN, Diş Hekimliğinin yanı sıra Botoks ve Dermal Dolgu uygulamalarında uzmanlaşmıştır. Kendisi de bir çocuk annesi olan Dt. HORASAN, çocuklarla olan kuvvetli iletişimi sayesinde çocuk hastaların favorisidir.

soru cevapl

Kaybettiğiniz azı dişlerimizi yirmi yaş dişlerimizin kök hücre tedavisi ne zaman yaygınlaşır. Bunu öğrenmek istiyorum. Birde eksik olan azı dişlerimiz önündeki normal dişlerde eksiklik nedeniyle çarpıklık olur mu.

Dt. Beril Horasan

Dt. Beril Horasan tarafından cevaplandı

DişleriniZe bakmadığınıZ sürece hiçbir tedavi işe yaramayacaktır. En kısa zamanda bir uzmana danısma... Cevabı görmek için tıkla.

5 Eylül 2017 tarihinde cevaplandı.

Ağızhastaligi

2 3yıldır agzımda et var yanagımı isiriyorum fındık buyukluyunde et var şimdi bunun için ne yapmaliyim eti aradan kaldırmak için .. Saygilar

Dt. Beril Horasan

Dt. Beril Horasan tarafından cevaplandı

En yakın zamanda bir uzmana danısın. Cevabı görmek için tıkla.

5 Eylül 2017 tarihinde cevaplandı.

Diş hastalığı

Merhaba hocam ben sabahları kalktığımda tükürme ihtiyacı duyuyorum ve kahverengi tükürükle karşılaşıyorum sürekli kahverengi ve sarı bazen kan şeklinde de oluyo ağzımda acı bir tad ve metal Tatı şeklinde nedeni nedir?

Dt. Beril Horasan

Dt. Beril Horasan tarafından cevaplandı

En yakın zamanda bir uzmana danısın Cevabı görmek için tıkla.

5 Eylül 2017 tarihinde cevaplandı.

Horasan Ağız Ve Diş Sağlığı Polikliniği
Dr. Esat Işık Cad. No:99/1 Kadıköy/İstanbul
Tedaviler
Kompozit dolgu Estetik dolgu Laminate veneer Estetik dolgular Kanal tedavisi Porselen laminate veneer Çocuk diş tedavisi Zirkonyum porselen kaplama Inlay - onlay (porselen dolgu) Empress porselen kaplama Devamı

İlgi Alanları

Ağız Hastalıkları Genel Gömülü Diş Diş İmplantı Diş Protezi Gülüş Tasarımı Ağız Bakım Uzmanı Gömük 20 Yaş Dişi Operasyonu Genel Oral Implantoloji Genel Endodonti Diş Beyazlatma Laminate Zirkonyum Protez Bonding
Devamı

Görüşler

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

5.0
Ecz*** Ç***
Zamanlama
İlgi
Ortam
5 yıl önce

Öncelikle son derece seçici ve tüm tıp dallarında bilgili emekli eczacıyım. İki büyük sorunum vardı. 1)Kalp 2)Diş 40 yaşında enfarktüs,17 yaşında gingivit geçirmişliği olan bir yaşlıyım. 2012 yılında kılı kırk yararak Beril Horasan kızımı buldum. 4 nesil diş hekimi olan Yeditepe Üniversitesi çıkışlı bir istisna... Burada çok önemli bir detayı belirtmek zorundayım. Son derece kendi sorunlarının uzmanı biri olarak, haliyle sorduğum sorular karşısında şimdiye kadar muhatap olduğum 48 diş hekimi zor durumda kaldı, geçiştirerek uzaklaşmayı tercih etti. İlk istisna çocukluk arkadaşım Diş hekimi Amir kardeşim oldu. Diğeri Yeditepe'den ameliyatımı yapan diş hekimi ve sonuncusu... Beril Horasan. Bugün o ne derse kabul aşamasına gelinmiş ise, anlatmak istediğim daha rahat anlaşılır. İyi ki varsın... İyi ki!!

Sık Sorulan Sorular

Dt. Beril Horasan ile nasıl iletişime geçerim?

Dt. Beril Horasan için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Dt. Beril Horasan nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Dt. Beril Horasan Horasan Ağız Ve Diş Sağlığı Polikliniği bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Dt. Beril Horasan hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Dt. Beril Horasan Diş Hekimi uzmanıdır. Ağız Hastalıkları, Genel, Gömülü Diş alanlarında hizmet veriyor ve Kompozit dolgu, Estetik dolgu, Laminate veneer hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Son 30 günde profil görüntülenmesi

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Takvim Bulunamadı.

Bu uzmandan online randevu alabileceğin bir takvimi bulunmuyor.

Randevu Takvimi Talep Et

Talep Et

Kapat
Hata
Form gönderilirken hata oluştu. Tekrar dene.
Başarılı Formunuz başarıyla gönderildi.
Bu uzman henüz Doktorsitesi.com üzerinden online randevu kabul etmiyor.

E-posta adresini bırak ve uzman randevu kabul etmeye başlayınca sizi bilgilendireceğiz.

Facebook Twitter Instagram Youtube