Dr. Zülal Alnur Uslu, İstanbul, Radyoloji

Dr. Zülal Alnur Uslu

Radyoloji - İstanbul

Randevu Al Değerlendir

Adres (2)

Sanayi Caddesi, Kazımdirik, No:7, 35100 Bornova/İzmir  İzmir
Şifa Üniversitesi Bornova Sağlık Uygulama Ve Araştırma Merkezi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Zülal Alnur Uslu tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Zülal Alnur Uslu kimdir , telefon numarası nedir?

Dr. Z Uslu ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Zülal Alnur Uslu için nasıl randevu alabilirim?

Dr. Z Uslu şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Zülal Alnur Uslu ile anlaşmalı?

Zülal Alnur Uslu kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Zülal Alnur Uslu nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Dr. Zülal Alnur Uslu İstanbul Kartal Koşuyolu Yüksek İhtısas Eğıtım Ve Araştirma HastanesıŞifa Üniversitesi Bornova Sağlık Uygulama Ve Araştırma Merkezi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Zülal Alnur Uslu hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Dr. Zülal Alnur Uslu Radyoloji, uzmanıdır.

Dr. Zülal Alnur Uslu için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Zülal Alnur Uslu muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Zülal Alnur Uslu hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Dr. Z Uslu ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Zülal Alnur Uslu hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Dr. Z Uslu hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.