Dr. Zeki Toprak, İstanbul, Dahiliye - İç Hastalıkları

Dr. Zeki Toprak

Dahiliye - İç Hastalıkları - İstanbul

Cushing Sendromu (Kortizon Hormonu Fazlalığı), Çölyak Hastalığı (Gluten Enteropatisi, Çölyak Spru), Gastrinoma (Zollinger Ellison Sendromu)

Takvim talep etDeğerlendir

Adres

  Şişli, İstanbul
Okmeydanı Devlet Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Zeki Toprak tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Zeki Toprak kimdir , telefon numarası nedir?

Dr. Z Toprak ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Zeki Toprak için nasıl randevu alabilirim?

Dr. Z Toprak şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Dr. Zeki Toprak nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Dr. Zeki Toprak Okmeydanı Devlet Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Zeki Toprak hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Dr. Zeki Toprak Dahiliye - İç Hastalıkları, uzmanıdır. Radyofrekanslı ablasyon, Anti-ccp(sitrülin antikoru), Splenektomi, Transvenöz karaciğer biyopsisi, Perkütan karaciğer biyopsisi alanlarında hizmet veriyor ve Cushing Sendromu (Kortizon Hormonu Fazlalığı), Çölyak Hastalığı (Gluten Enteropatisi, Çölyak Spru), Gastrinoma (Zollinger Ellison Sendromu), Solunum Durması, Deri Döküntüsü hastalıkları konusunda çalışıyor.

Dr. Zeki Toprak için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Zeki Toprak muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Zeki Toprak hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Dr. Z Toprak ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Zeki Toprak hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Dr. Z Toprak hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.