Dr. Yusuf Ziya Erzin

Dahiliye - İç Hastalıkları, Gastroenteroloji - İstanbul

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi

No: 34098, Koca Mustafa Paşa, Cerrahpaşa Cd. No:53, 34096 Fatih/İstanbul  İstanbul
İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Yusuf Ziya Erzin Hakkında

Yusuf Ziya Erzin Kimdir?

Dr. Yusuf Ziya Erzin, Dahiliye - İç Hastalıkları ve Gastroenteroloji alanlarında faaliyet göstermektedir. ve Gastroenteroloji Yusuf Ziya Erzin, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Yusuf Ziya Erzin Değerlendirmeleri

Değerlendir
4 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

ven..iyi
Zamanlama
İlgi
Ortam

Kayınpederimin ve kayınvalidemin karaciğer, mide ve bağırsak rahatsızlıkları için gitmiştik. Doktorluk, teşhis ve tedavi tecrübesinin yanında, insanlara gösterdiği sevgisi, saygısı ve pozitif enerjisi ile kendisine hayran kalmıştık. Allah kendisinden razı olsun, sağlıklı uzun ömürler nasip etsin, böyle faydalı insanların sayılarını arttırsın inşallah.. 11-03-2021

as..un
Zamanlama
İlgi
Ortam

Yusuf Hocam benim gibi kan sulandırıcı kullanan bir hasta olarak kimsenin kolonoskopi ile almaya cesaret edemediği bağırsağimda yer alan 8 adet polipimi ameliyat yapmadan sadece hemo klip kullanarakbaşarılı bir şekilde kolonoskopi yaparak beni sağlığıma kavuşturmuştur. Kendisinin hem insani yaklaşımı hem engin bilgi ve teşhisi ile kendinizi onun ellerine güvenerek bırakabilirsiniz.İyiki varsın sevgili hocam Allah size sağlıklı uzun ömürler nasip etsinki Daha bir çok hastaya daha şifa dağıtasınız.En derin saygılarımla. 31-07-2019

kı..ıcılar
Zamanlama
İlgi
Ortam

yusuf hocam daha sizinle konuşmaya basladıgında iyileşmeye baslıyorsunuz pozitif enerjisi tecrübesi etkilenmeyecek gibi degil gereksiz işlemlere de karsı cok memnunum hocamdan 11-07-2019

çin..ar
Zamanlama
İlgi
Ortam

Yusuf hocam olmasaydi eşimi kaybetmiştim nekadar teşekkür etsem azdır üstün dr tecrübesi bilgisi insanlığı ... farklı hastanede başka dr tarafından crhon hastaligi teşhisi kondu eşime bagarsak delindi amaliyat oldu barsagimiz kesildi bir kısmı dışarı alındı belli bir zamandan sonra taburcu olduk 10 gün geçti eşimde sidetli ağrılar durmuyor acillerdeyiz crohn hastalığı boyle atak geçirebilir denilip serum takip eve gönderip durdular bitmeyen ağrılar inanılmaz çaresizlik arkadasimin tavsiyesi uzre yusuf hocamla tanıştık hocam gördüğü gibi crohn seni bu hale getiremez bunda başka birşey var dedi ve muayne etti hocamın dediği gibi karaciğerde pırtı oluşmuş ve o agrilari iştah kaybını meğersem bu oluşturmuş ve yatis yapıldı hayati tehlike atlatik 10 gün sonra rahat bir nefes aldık ağrılarımız gitti diger dr teshisiyle kalsaydik esimin coktan ... cok ucuz saglik sekteru olarak insan hayati bukadar basit olmamali herkes 9 aylik sevmiyorsan meslegini yapma arkadas yusuf hoca gibi dr allah basimizdan eksik etmesin ? 14-10-2018

4 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Yusuf Ziya Erzin tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Yusuf Ziya Erzin kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. Y Erzin ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Yusuf Ziya Erzin için nasıl randevu alabilirim?
Dr. Y Erzin şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Yusuf Ziya Erzin ile anlaşmalı?
Yusuf Ziya Erzin kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Yusuf Ziya Erzin nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Yusuf Ziya Erzin İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Yusuf Ziya Erzin hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Yusuf Ziya Erzin Dahiliye - İç Hastalıkları, ,Gastroenteroloji uzmanıdır.

Dr. Yusuf Ziya Erzin için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Yusuf Ziya Erzin muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Yusuf Ziya Erzin hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. Y Erzin ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Yusuf Ziya Erzin hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. Y Erzin hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.