Doktorun Adresi

Şehitler, Akhisar Cad. D:1, 45020 Merkez,/Manisa Merkez/Manisa  Manisa
Manısa Devlet Hastanesı

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Yücel Özsoy Hakkında

Yücel Özsoy Kimdir?

Dr. Yücel Özsoy, Genel Cerrahi alanlarında faaliyet göstermektedir. Yücel Özsoy, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.
Mezun Olduğu Okullar
  • Celal Bayar Üniversitesi Tıp Fakültesi (Diploma: 22.12.2003)

Yücel Özsoy Değerlendirmeleri

Değerlendir
1 Değerlendirme (Ort. Puan : 4.3)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

da..�men
Zamanlama
İlgi
Ortam

Kasık fıtığı ameliyatımı gerçekleştirdi. Neredeyse iz bile kalmadı. Cok iyi biri. Kendisinden Allah razı olsun. Panik biriyim, verdiği güven sayesinde korku yaşamıyorsunuz. Tavsiye ediyorum. Eski devlet hastanesinde ameliyatım gerçekleştiği için ortamdan puan kırdım. 12-08-2020

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Yücel Özsoy tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Yücel Özsoy kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. Y Özsoy ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Yücel Özsoy için nasıl randevu alabilirim?
Dr. Y Özsoy şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Yücel Özsoy ile anlaşmalı?
Yücel Özsoy kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Yücel Özsoy nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Yücel Özsoy Manısa Devlet Hastanesı bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Yücel Özsoy hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Yücel Özsoy Genel Cerrahi, uzmanıdır.

Dr. Yücel Özsoy için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Yücel Özsoy muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Yücel Özsoy hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. Y Özsoy ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Yücel Özsoy hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. Y Özsoy hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.