Dr. Yılmaz Kör

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Çocuk Endokrinolojisi ve Metabolizma Hastalıkları - Adana

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi (2)

Serinevler Mah., Ege Bağatur Blv., 01370 Yüreğir/Adana  Adana
Adana Numune Eğitim Ve Araştırma Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Üniversite Blv., 27310 Yamaçtepe/Şehitkamil/Gaziantep  Gaziantep
Gaziantep Üniversite

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Yılmaz Kör Hakkında

Yılmaz Kör Kimdir?

Dr. Yılmaz Kör, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları ve Çocuk Endokrinolojisi ve Metabolizma Hastalıkları alanlarında faaliyet göstermektedir. ve Çocuk Endokrinolojisi ve Metabolizma Hastalıkları Yılmaz Kör, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.
Mezun Olduğu Okullar
  • Gaziantep Üniversitesi Tıp Fakültesi (Diploma: 07.03.2012)
  • Gaziantep Üniversitesi Tıp Fakültesi (Diploma: 07.03.2012)

Yılmaz Kör Değerlendirmeleri

Değerlendir
4 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

urrahman..ın
Zamanlama
İlgi
Ortam

Dr. Yılmaz Bey'e Kızımın tedavisi için yaklaşık 2 yıldır geliyorum. Her seferinde işini çok iyi yapıyor. Hiç bir şeyi atlamiyor. Hastasına gerekli zamanı ayırıyor. 15-10-2018

va Nur..zenci

Gerçekten çok memnunuz keşke bütün doktor larımız yılmaz bey gibi olsa hastalarıyla okadar iyi ve sabırla ilgileniyorki emeğine sağlık nerdesiniz size ulaşamıyoruz 02-03-2017

nep Dila ..ki

Allah razı olsun hocamızdan alanında çok iyi. Doğru teşhisler ve tedaviler uyguluyor. En takdir ettiğim yönü ise çok fazla hastası olmasına rağmen dinlenmeden çalışmasına rağmen çok sabırlı olması. Allah hekimlerimize güç kuvvet versin. 19-01-2016

nep Dila ..ki

Allah razı olsun hocamızdan alanında çok iyi. Doğru teşhisler ve tedaviler uyguluyor. En takdir ettiğim yönü ise çok fazla hastası olmasına rağmen dinlenmeden çalışmasına rağmen çok sabırlı olması. Allah hekimlerimize güç kuvvet versin. 19-01-2016

4 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Yılmaz Kör tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Yılmaz Kör kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. Y Kör ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Yılmaz Kör için nasıl randevu alabilirim?
Dr. Y Kör şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Yılmaz Kör ile anlaşmalı?
Yılmaz Kör kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Yılmaz Kör nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Yılmaz Kör Adana Numune Eğitim Ve Araştırma HastanesiGaziantep Üniversite bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Yılmaz Kör hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Yılmaz Kör Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, ,Çocuk Endokrinolojisi ve Metabolizma Hastalıkları uzmanıdır.

Dr. Yılmaz Kör için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Yılmaz Kör muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Yılmaz Kör hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. Y Kör ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Yılmaz Kör hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. Y Kör hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.