Dr. Yeşim Aybar Bilir

Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji - Ankara

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi (2)

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Yasin Haşimoğlu, Harman Cad. No:8, 25400 Oltu/Erzurum  Erzurum
Erzurum Oltu Devlet Hastanesı

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Yeşim Aybar Bilir Hakkında

Yeşim Aybar Bilir Kimdir?

Dr. Yeşim Aybar Bilir, Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji alanlarında faaliyet göstermektedir. Yeşim Aybar Bilir, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Yeşim Aybar Bilir Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Yeşim Aybar Bilir tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Yeşim Aybar Bilir kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. Y Aybar Bilir ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Yeşim Aybar Bilir için nasıl randevu alabilirim?
Dr. Y Aybar Bilir şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Yeşim Aybar Bilir ile anlaşmalı?
Yeşim Aybar Bilir kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Yeşim Aybar Bilir nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Yeşim Aybar Bilir Ankara Türkıye Yüksek İhtısas Eğıtım Ve Araştirma HastanesıErzurum Oltu Devlet Hastanesı bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Yeşim Aybar Bilir hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Yeşim Aybar Bilir Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji, uzmanıdır.

Dr. Yeşim Aybar Bilir için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Yeşim Aybar Bilir muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Yeşim Aybar Bilir hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. Y Aybar Bilir ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Yeşim Aybar Bilir hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. Y Aybar Bilir hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.