Dr. Yasin Güleş

Pratisyen Hekimlik - Adıyaman

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi (2)

29149. Sk., 02000 Ziyaretpayamlı/Adıyaman Merkez/Adıyaman  Adıyaman
Adıyaman Üniversitesi Eğitim Ve Araştırma Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Yasin Güleş Hakkında

Yasin Güleş Kimdir?

Dr. Yasin Güleş, Pratisyen Hekimlik alanlarında faaliyet göstermektedir. Yasin Güleş, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Yasin Güleş Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Yasin Güleş tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Yasin Güleş kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. Y Güleş ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Yasin Güleş için nasıl randevu alabilirim?
Dr. Y Güleş şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Yasin Güleş ile anlaşmalı?
Yasin Güleş kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Yasin Güleş nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Yasin Güleş Adıyaman Üniversitesi Eğitim Ve Araştırma HastanesiAile Hekimliği bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Yasin Güleş hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Yasin Güleş Pratisyen Hekimlik, uzmanıdır.

Dr. Yasin Güleş için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Yasin Güleş muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Yasin Güleş hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. Y Güleş ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Yasin Güleş hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. Y Güleş hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.