Dr. Yahya Öteleş

Kadın Hastalıkları ve Doğum - İzmir

İleri düzey ultrason, Laparoskopik (kapalı) Cerrahi, Kısırlık / İnfertilite

Takvim talep et

Doktorun Adresi

  Yüreğir, Adana
Özel Muayenehane

Bu adres için online randevu alınamıyor.

İmkanlar
Wi-fi Online Doktor Danışma Otopark (Ücretli) İkram Nakit

Yahya Öteleş Hakkında

Yahya Öteleş Kimdir?

Op. Dr. Yahya ÖTELEŞ, 1975 yılında Almanya'da doğmuştur. Lisans öncesi öğrenimlerinin ardından Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini 2001 yılında başarıyla tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasına ise, Bonn Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Kliniği Şefi Prof. Dr. Akgün Yıldız'ın daveti üzerine Almanya'da çalışmalarına başlamış Perinatoloji - Ayrıntılı fetal Ultrasonografi, Jinekolojik Laparoskopi ( kapalı jinekolojik ameliyat) Jinekolojik Onkoloji, Ürojinekoloji merkezlerinde tamamlamıştır.

2014-2015 yılları arasında Göttingen Üniversitesinde Prof. Dr.Günter Emons ile beraber Perinatoloji(riskli Gebelik) ve ayrıntılı Fetal Ultrason Kliniğinde yan dal calışmalarında bulundu. 2015-2016( yaklasık 2 yıl boyunca) Bochum Üniversitesine bağlı Eğitim-Araştırma Hastanesindeki Jinekolojik Onkoloji ve Laparoskopi Merkezinde, Klinik Şef yardımcısı ve Laparoskopi Operatörü olarak Prof. Dr. Dirk Günter Kieback ile beraber Jinekolojik Onkoloji yan dal calışmasına paralel olarak, çok sayıda ileri derecede Laparoskopik ameliyatları ( Kapalı ameliyat ile rahim alma/ Yumurtalık Tümör ve Kist ameliyatları/Miyom ameliyatları/Jinekolojik Kanser ameliyatları…) gerçekleştirdi.

Almanyada da henüz çok yeni olan Single Port Laparoskopik Ameliyatlarını( Sadece göbek deliğini kullanarak rahim alma/ Yumurtalık Tümör ve Kist ameliyatları/Miyom Ameliyatları/Jinekolojik Kanser ameliyatları…) yaklasik 2 yıl boyunca uyguladı.

2016-2017 yılları arasında” ileri derecede Laparoskopik Ameliyat merkezi”

Helios Krefeld Kliniğinde Prof. Dr. Michael Friedrich ve Prof. Dr.Christopher Altgassen’in daveti üzerine Laparoskopik ameliyatlarını uygularken, buna paralel olarak Almanya’nın “perinataloji merkezi” Frankfurt Höchst Hastanesinde Prof. Dr. Volker Möbus un ekibi ile riskli Gebelik ve ayrıntılı ultrasonografi ile ilgili calışmalarda bulundu.

Alman Ekolü’nün riskli Gebelik Takibi ve Doğum, ayrıntılı Ultrason ve Laparoskopik( kapali Ameliyatlar) üstündeki başarılarını Türkiyede de oluşturmak amaciyla Alman&Türk kliniğini kurmaya karar verdi.

Op. Dr. Yahya ÖTELEŞ, mesleki çalışmalarına İzmir'de bulunan özel muayenehanesi'nde devam etmekjtedir.

Yabancı Diller
 • Almanca
 • İngilizce
İlgilendiği Hastalıklar
 • İleri düzey ultrason
 • Laparoskopik (kapalı) Cerrahi
 • Kısırlık / İnfertilite
 • Riskli Gebelik
 • Perinatoloji
Tedaviler
 • Prenatal ultrason
 • Doppler ultrason
 • Sezeryan sonrası normal doğum
 • Riskli gebelik takibi
 • Laparoskopik over kisti ameliyatı

Yahya Öteleş Cevapladığı Sorular

 • Böyle birşey mümkün mü

  Adetim 6 gün gecikti bu ayın bitmesine 1 gün kaldı ve ben hala adet olmadım kasığımda arada batma oluyor onun haricinde bir belirti yok genelde zaten adet düzensizliğim var 3 veya 4 gün gelmediği oluyor fakat gününde geldiği de oluyor ama düzensiz çoğu zaman fakat adet günümden bir hafta önce nerdey... devamı

  Doktor Cevabı:

  Dr. Yahya Öteleş

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

 • Acillll!!!!

  Peki hocam siz bu muayeneyi yapiyormusunuz? ve yapıyorsanız ücretini öğrenebilir miyim?

  Doktor Cevabı:

  Dr. Yahya Öteleş

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

?

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru sorma kapalıdır.

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Yahya Öteleş kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. Y Öteleş ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Yahya Öteleş için nasıl randevu alabilirim?
Dr. Y Öteleş şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Dr. Yahya Öteleş nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Yahya Öteleş Özel Muayenehane bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Yahya Öteleş hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Yahya Öteleş Kadın Hastalıkları ve Doğum, uzmanıdır. Prenatal ultrason, Doppler ultrason, Sezeryan sonrası normal doğum, Riskli gebelik takibi, Laparoskopik over kisti ameliyatı, Jinekolojik kanser cerrahisi, İdrar kaçırma ameliyatları, Kısırlık tedavisi, Laparoskopik tüp ligasyonu, Anormal kanamalar alanlarında hizmet veriyor ve İleri düzey ultrason, Laparoskopik (kapalı) Cerrahi, Kısırlık / İnfertilite , Riskli Gebelik, Perinatoloji hastalıkları konusunda çalışıyor.

Dr. Yahya Öteleş için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Yahya Öteleş muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Yahya Öteleş hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. Y Öteleş ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Yahya Öteleş hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. Y Öteleş hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.