Dr. Yahya Öteleş

Kadın Hastalıkları ve Doğum - Adana
5.0

Plasenta Previa, Prematüre Doğum, Labioplasti

5.0

“cok basarılı bir doktor cokda ilgili esim için kendisine tesekkur ederim” Devamı

Dr. Yahya Öteleş

Op. Dr. Yahya ÖTELEŞ, 1975 yılında Almanya'da doğmuştur. Lisans öncesi öğrenimlerinin ardından Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini 2001 yılında başarıyla tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasına ise, Bonn Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Kliniği Şefi Prof. Dr. Akgün Yıldız'ın daveti üzerine Almanya'da çalışmalarına başlamış Perinatoloji - Ayrıntılı fetal Ultrasonografi, Jinekolojik Laparoskopi ( kapalı jinekolojik ameliyat) Jinekolojik Onkoloji, Ürojinekoloji merkezlerinde tamamlamıştır.

2014-2015 yılları arasında Göttingen Üniversitesinde Prof. Dr.Günter Emons ile beraber Perinatoloji(riskli Gebelik) ve ayrıntılı Fetal Ultrason Kliniğinde yan dal calışmalarında bulundu. 2015-2016( yaklasık 2 yıl boyunca) Bochum Üniversitesine bağlı Eğitim-Araştırma Hastanesindeki Jinekolojik Onkoloji ve Laparoskopi Merkezinde, Klinik Şef yardımcısı ve Laparoskopi Operatörü olarak Prof. Dr. Dirk Günter Kieback ile beraber Jinekolojik Onkoloji yan dal calışmasına paralel olarak, çok sayıda ileri derecede Laparoskopik ameliyatları ( Kapalı ameliyat ile rahim alma/ Yumurtalık Tümör ve Kist ameliyatları/Miyom ameliyatları/Jinekolojik Kanser ameliyatları…) gerçekleştirdi.

Almanyada da henüz çok yeni olan Single Port Laparoskopik Ameliyatlarını( Sadece göbek deliğini kullanarak rahim alma/ Yumurtalık Tümör ve Kist ameliyatları/Miyom Ameliyatları/Jinekolojik Kanser ameliyatları…) yaklasik 2 yıl boyunca uyguladı.

2016-2017 yılları arasında” ileri derecede Laparoskopik Ameliyat merkezi”

Helios Krefeld Kliniğinde Prof. Dr. Michael Friedrich ve Prof. Dr.Christopher Altgassen’in daveti üzerine Laparoskopik ameliyatlarını uygularken, buna paralel olarak Almanya’nın “perinataloji merkezi” Frankfurt Höchst Hastanesinde Prof. Dr. Volker Möbus un ekibi ile riskli Gebelik ve ayrıntılı ultrasonografi ile ilgili calışmalarda bulundu.

Alman Ekolü’nün riskli Gebelik Takibi ve Doğum, ayrıntılı Ultrason ve Laparoskopik( kapali Ameliyatlar) üstündeki başarılarını Türkiyede de oluşturmak amaciyla Alman&Türk kliniğini kurmaya karar verdi.

Op. Dr. Yahya ÖTELEŞ, mesleki çalışmalarına İzmir'de bulunan özel muayenehanesi'nde devam etmekjtedir.

Böyle birşey mümkün mü

Adetim 6 gün gecikti bu ayın bitmesine 1 gün kaldı ve ben hala adet olmadım kasığımda arada batma oluyor onun haricinde bir belirti yok genelde zaten adet düzensizliğim var 3 veya 4 gün gelmediği oluyor fakat gününde geldiği de oluyor ama düzensiz çoğu zaman fakat adet günümden bir hafta önce nerdeyse bir buçuk hafta augmentin diye bir antibiyotik kullandım aynı günlerde her gün iki tane ağrı kesici içiyordum boğazlarımdan dolayı bir buçuk hafta böyle ilaç kullandım ama sevgilimle birbirimizi el...

Daha Fazla
Dr. Yahya Öteleş

Dr. Yahya Öteleş tarafından cevaplandı

Durumunuzu değerlendirebilmem için lütfen 05305057181 numaralı telefondan randevu alınız. Cevabı görmek için tıkla.

27 Şubat 2019 tarihinde cevaplandı.

Acillll!!!!

Hocam merhabalr size yapılan guzel kaliteli yorumlardan ötürü size danışmak istedim kızlık zarının bozulup bozulmadığını nasıl anlicam beni aydınlatırsanız sevinirim

Dr. Yahya Öteleş

Dr. Yahya Öteleş tarafından cevaplandı

Merhabalar maalesef sizin kendi kendinize anlama şansınız yok. Bir jinekolojik muayene yaptırmanız g... Cevabı görmek için tıkla.

30 Eylül 2018 tarihinde cevaplandı.

Yırtık mı? Sıyrık mı?

Merhaba hocamdaha önce hiç birliktelik yaşamadım ama kızlık zarımın aşşağısında enine doğru sıyrık gibi bir katman var ama aynayla baktığımda yırtık değil sadece sıyrık gibi dokunduğumda hissediyorum acaba bozulmuşmudur?

Dr. Yahya Öteleş

Dr. Yahya Öteleş tarafından cevaplandı

Merhabalar buna maalesef muayenesiz karar vermem çok zor. Jinekolojik masada değerlendirmem gerekiyo... Cevabı görmek için tıkla.

27 Mayıs 2018 tarihinde cevaplandı.

Özel Muayenehane
Yüreğir/Adana
Hizmetler
Labioplasti (iç dudak estetiği) Vajinal histerektomi Üçlü tarama testi Rahim ağzı kanseri tarama Kadın genital kanser taramaları Devamı

İlgi Alanları

Plasenta Previa Prematüre Doğum Labioplasti Over Kist Adet Ağrıları (Dismenore) Devamı

Görüşler

Görüşlerinizi önemsiyoruz!
Görüşlerinizi önemsiyoruz!

Uzmanlar ile ilgili görüşlerinizi belirtmeden önce moderasyon sürecimiz hakkında daha fazlasını öğrenin.

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

5.0
sa
Ser*** A***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

cok basarılı bir doktor cokda ilgili esim için kendisine tesekkur ederim

M.
Mak*** .***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

Mükemmel bir doktor. Mesajlarıma herzaman geri dönüt yapan ve insani motive eden birisi. Allah razı olsun kendisinden.

Dr. Yahya Öteleş
Dr. Yahya Öteleş 5 Mart 2018
Bu güzel yorumunuz için çok tskler esra hanım. Kendinize çok iyi bakın. Bir probleminiz olursa bana www.almanturkklinik.com web sitemdem ve ordaki Face/Instagram adresiniden ulaşabilirsiniz.
FK
Fad*** K***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

Hocam sizi tanıdığıma çok memnun oldum.Kızımı önce Allah'ın izniyle,sonra sizin sayenizde kucağıma aldım.Hem insani yönünüzle hem cerrahi olarak harika birisiniz.Başarılarınızın devamını dilerim.Sevgiler ve saygılar...

Dr. Yahya Öteleş
Dr. Yahya Öteleş 10 Ocak 2018
Faden hanım bu güzel sözleriniz için çok tsk. ederim. Sizin bendeki ayrıcalığınız Türkiyeye 2 yıl önce döndükten sonraki ilk hastam olmanız. Bu benim tarafımdan hiç bir zaman unutulmayacak. Saygılar...
EB
Esm*** B***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

Kendisine güvendiren,bilgili, samimi bir hekim Yahya Öteleş. Gebeliğim sırasında tabiki bebeğimin sağlığı benim için çok önemliydi kendimi ikinci sıraya atmış gibiydim ama Yahya bey sayesinde bilinçlendim. Beni her konuda dinledi ve bilgilendirdi. Gebeliğim ve doğumum sırasın hiç yalnız bırakmadı sağolsun. Sağlıkla bebeğimi kucağıma verdi. Sağolun Yahya bey.

Dr. Yahya Öteleş
Dr. Yahya Öteleş 20 Aralık 2017
Güzel düşüncelerinizden dolayı cok tesk. ederim Esma hanım. Sağlıklı ve mutlu günler sizinle olsun
SD
Seç*** D***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

Kadınların duygularını anlayabilen bir doktor olduğunu düşünüyorum. Özellikle de gergin hassas dönemlerimizde bize nasıl davranmalı nasıl iletişime geçmeli bence iyi biliyor Yahya bey. Her konuda yardımcı oluyor ve desteğini eksik etmiyor. Ben her sıkıntımda Yahya Öteleşe çekinmeden başvurabiliyorum. Doktorluğunuz için çok çok teşekkür ederim.

Dr. Yahya Öteleş
Dr. Yahya Öteleş 20 Aralık 2017
Övgü dolu sözlerinizden dolayı sağolun. Saygılarımla

Sık Sorulan Sorular

Dr. Yahya Öteleş ile nasıl iletişime geçerim?

Dr. Yahya Öteleş için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Dr. Yahya Öteleş nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Dr. Yahya Öteleş Özel Muayenehane bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Dr. Yahya Öteleş hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Dr. Yahya Öteleş Kadın Hastalıkları ve Doğum uzmanıdır. Plasenta Previa, Prematüre Doğum, Labioplasti alanlarında hizmet veriyor ve Labioplasti (iç dudak estetiği), Vajinal histerektomi, Üçlü tarama testi hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Son 30 günde profil görüntülenmesi

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Takvim Bulunamadı.

Bu uzmandan online randevu alabileceğin bir takvimi bulunmuyor.

Randevu Takvimi Talep Et

Talep Et

Kapat
Hata
Form gönderilirken hata oluştu. Tekrar dene.
Başarılı Formunuz başarıyla gönderildi.
Bu uzman henüz Doktorsitesi.com üzerinden online randevu kabul etmiyor.

E-posta adresini bırak ve uzman randevu kabul etmeye başlayınca sizi bilgilendireceğiz.

Kişisel verileriniz, Aydınlatma Metni kapsamında işlenmektedir
Facebook Twitter Instagram Youtube