Doktorun Adresi

Yeni, 5315. Sokak., Cemalpaşa Cad., 33050 Akdeniz/Mersin  Mersin
Mersın Toros Devlet Hastanesı(S)

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Utku Köktürk Hakkında

Utku Köktürk Kimdir?

Dr. Utku Köktürk, Göz Hastalıkları alanlarında faaliyet göstermektedir. Utku Köktürk, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Utku Köktürk Değerlendirmeleri

Değerlendir
1 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

al..rbet
Zamanlama
İlgi
Ortam

Kızımın gözlük numarası değişimi için gittik ilk defa gitmemize rağmen çok ilgili ne yapılması gerektiğini tek tek anlatıyor çok anlayışlı ilgili bi doktor 18-05-2021

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Utku Köktürk tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Utku Köktürk kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. U Köktürk ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Utku Köktürk için nasıl randevu alabilirim?
Dr. U Köktürk şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Utku Köktürk ile anlaşmalı?
Utku Köktürk kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Utku Köktürk nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Utku Köktürk Mersın Toros Devlet Hastanesı(S) bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Utku Köktürk hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Utku Köktürk Göz Hastalıkları, uzmanıdır.

Dr. Utku Köktürk için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Utku Köktürk muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Utku Köktürk hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. U Köktürk ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Utku Köktürk hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. U Köktürk hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.