Dr. Ulaş Onay

Ortopedi ve Travmatoloji - İstanbul

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi

Çiftçiler, 96004. Sk. No:4, 33240 Toroslar/Mersin  Mersin
Mersin Şehir Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Ulaş Onay Hakkında

Ulaş Onay Kimdir?

Dr. Ulaş Onay, Ortopedi ve Travmatoloji alanlarında faaliyet göstermektedir. Ulaş Onay, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Ulaş Onay Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Ulaş Onay tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Ulaş Onay kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. U Onay ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Ulaş Onay için nasıl randevu alabilirim?
Dr. U Onay şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Ulaş Onay ile anlaşmalı?
Ulaş Onay kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Ulaş Onay nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Ulaş Onay Mersin Şehir Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Ulaş Onay hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Ulaş Onay Ortopedi ve Travmatoloji, uzmanıdır.

Dr. Ulaş Onay için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Ulaş Onay muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Ulaş Onay hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. U Onay ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Ulaş Onay hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. U Onay hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.