Dr. Uğur İlga

Tıbbi Mikrobiyoloji - Ağrı

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi

Zafer Mah., Bülent Ecevit Blv. No:33, 59850 Çorlu/Tekirdağ  Tekirdağ
Tekırdağ Çorlu Devlet Hastanesı

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Uğur İlga Hakkında

Uğur İlga Kimdir?

Dr. Uğur İlga, Tıbbi Mikrobiyoloji alanlarında faaliyet göstermektedir. Uğur İlga, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Uğur İlga Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Uğur İlga tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Uğur İlga kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. U İlga ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Uğur İlga için nasıl randevu alabilirim?
Dr. U İlga şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Uğur İlga ile anlaşmalı?
Uğur İlga kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Uğur İlga nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Uğur İlga Tekırdağ Çorlu Devlet Hastanesı bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Uğur İlga hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Uğur İlga Tıbbi Mikrobiyoloji, uzmanıdır.

Dr. Uğur İlga için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Uğur İlga muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Uğur İlga hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. U İlga ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Uğur İlga hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. U İlga hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.