Dr. Turgay Sevinç

Pratisyen Hekimlik - Kars

Takvim talep et Değerlendir

Turgay Sevinç Hakkında

Turgay Sevinç Kimdir?

Dr. Turgay Sevinç, Pratisyen Hekimlik alanlarında faaliyet göstermektedir. Turgay Sevinç, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Turgay Sevinç Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Turgay Sevinç tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Turgay Sevinç kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. T Sevinç ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Turgay Sevinç nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Turgay Sevinç bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Turgay Sevinç hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Turgay Sevinç Pratisyen Hekimlik, uzmanıdır.

Dr. Turgay Sevinç için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Turgay Sevinç muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Turgay Sevinç hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. T Sevinç ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Turgay Sevinç hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. T Sevinç hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.