Dr. Turğay Aluç

Pratisyen Hekimlik - Adıyaman

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi (3)

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Cumhuriyet, Tut Yolu, 02350 Tut/Adıyaman  Adıyaman
Adıyaman Tut İlçe Hastanesı

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Turğay Aluç Hakkında

Turğay Aluç Kimdir?

Dr. Turğay Aluç, Pratisyen Hekimlik alanlarında faaliyet göstermektedir. Turğay Aluç, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Turğay Aluç Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Turğay Aluç tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Turğay Aluç kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. T Aluç ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Turğay Aluç için nasıl randevu alabilirim?
Dr. T Aluç şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Turğay Aluç ile anlaşmalı?
Turğay Aluç kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Turğay Aluç nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Turğay Aluç Adıyaman Thsk - Toplum Sağlığı MerkeziAdıyaman Tut İlçe HastanesıAile Hekimliği bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Turğay Aluç hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Turğay Aluç Pratisyen Hekimlik, uzmanıdır.

Dr. Turğay Aluç için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Turğay Aluç muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Turğay Aluç hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. T Aluç ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Turğay Aluç hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. T Aluç hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.