Dr. Tomris Keleş

Pratisyen Hekimlik - İzmir

Takvim talep et Değerlendir

Tomris Keleş Hakkında

Tomris Keleş Kimdir?

Dr. Tomris Keleş, Pratisyen Hekimlik alanlarında faaliyet göstermektedir. Tomris Keleş, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Tomris Keleş Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Tomris Keleş tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Tomris Keleş kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. T Keleş ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Tomris Keleş nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Tomris Keleş bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Tomris Keleş hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Tomris Keleş Pratisyen Hekimlik, uzmanıdır.

Dr. Tomris Keleş için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Tomris Keleş muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Tomris Keleş hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. T Keleş ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Tomris Keleş hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. T Keleş hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.