Dr. Tayyar Kürşat Dabak, Antalya, Ortopedi ve Travmatoloji

Dr. Tayyar Kürşat Dabak

Ortopedi ve Travmatoloji - Antalya

Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi

Pınarbaşı, Akdeniz Ünv., 07070 Konyaaltı/Antalya  Antalya
Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Doktor Yorumları

Değerlendir
4 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

l..an

Kürşat Bey önce benim her iki dizime menisküs operasyonu , sonra oğluma omuz operasyonu en son da bana aralık 2017 tarihinde High Tibial Osteotomi operasyonunu çok başarılı şekilde gerçekleştirdi. Teşhis aşamasında her türlü detayı anlatarak bilgilendirdi. Operasyonları büyük bir titizlikle gerçekleştirdi ve sonrasında da iyileşene kadar desteğini hiç esirgemedi. Doktor ve insan olarak öyle bir güven verdi ki kendisini bir kere tanıdıktan sonra başka bir doktora danışma ihtiyacı hissetmedim. Mesleki başarısının yanında insan olarak da egolarından arınmış çok mütevazi kişiliği ile hayranlık uyandırmaktadır. Hastası ile empati kurarak karşısındakinin sadece hasta değil insan olduğunu da hatırlayıp hatırlattığı için değerlidir. Kürşat Bey sizi tanıdığımız için ailece gerçekten çok mutluyuz. Elleriniz dert görmesin , sizi çok seviyoruz. 17-01-2018

fteci..ç

Adam gibi adam tek kelimeyle diz acl yaptı ilgisi yol gösterişi mükemmel bütün ekibine cok tesekür ederim 13-11-2017

fteci..ç

13 11 2017 günü sabah ameliyat oldum Acl diz sağ ön capraz ve pilatini cıkardık Tek kelimeyle adam gibi adam bütün ekibine cok tesekür ederim ilgisine yol gösterişine beni kazandı seni hiç unutmayacam kürşat hocam Cihat tunç serik gebiz 13-11-2017

un..ildiz

Kendisini tanımaktan ve hastası olma şansını yakalamaktan dolayı sonsuz minnet ve mutluluk duyduğum , varlığı için Tanrıya, iyiligi, ozeni, titizliği ve insancilligi için kendisine şükran duyduğum güzel insan... TKP ameliyatımı yapti, çok iyiyim, gönül rahatlığıyla kendinizi ya da hastanizı emanet edebileceğiniz basarili, güvenilir, caliskan , hastasinin insan olduğunu her aşamada unutmayan idealist bir ortopedist. 22-05-2017

4 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Tayyar Kürşat Dabak tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Tayyar Kürşat Dabak kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. T Dabak ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Tayyar Kürşat Dabak için nasıl randevu alabilirim?
Dr. T Dabak şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Tayyar Kürşat Dabak ile anlaşmalı?
Tayyar Kürşat Dabak kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Tayyar Kürşat Dabak nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Tayyar Kürşat Dabak Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Tayyar Kürşat Dabak hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Tayyar Kürşat Dabak Ortopedi ve Travmatoloji, uzmanıdır.

Dr. Tayyar Kürşat Dabak için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Tayyar Kürşat Dabak muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Tayyar Kürşat Dabak hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. T Dabak ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Tayyar Kürşat Dabak hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. T Dabak hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.