Dr. Tayfun Yosunkaya, Ankara, Akupunktur

Dr. Tayfun Yosunkaya

Akupunktur - Ankara

Migren Ve Baş Ağrıları, Kozmetik Akupunktur, Diğer

Takvim talep etDeğerlendir

Adres

Karum Alışveriş Merkezi İran Caddesi No: 21/428  Çankaya, Ankara
Dr. Tayfun Yosunkaya Akupunktur Tedavi Merkezi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin
İmkanlar
Kredi kartı ile ödeme Nakit

Hakkında

Tayfun Yosunkaya Kimdir?

Dr. Tayfun Yosunkaya 1975 yılında Ankara'da doğmuştur. 1999 yılında Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi'nden mezun olmuştur. Akupunktur eğitimini yine aynı üniversite olan Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesinde başarıyla tamamladıktan sonra bu alanda çalışmalarına başlamıştır. Dr. Tayfun Yosunkaya Çankaya'da yer alan tedavi merkezinde hastalarını kabul etmektedir.

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Tayfun Yosunkaya tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Tayfun Yosunkaya kimdir , telefon numarası nedir?

Dr. T Yosunkaya ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Tayfun Yosunkaya için nasıl randevu alabilirim?

Dr. T Yosunkaya şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Dr. Tayfun Yosunkaya nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Dr. Tayfun Yosunkaya Dr. Tayfun Yosunkaya Akupunktur Tedavi Merkezi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Tayfun Yosunkaya hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Dr. Tayfun Yosunkaya Akupunktur, uzmanıdır. Medikal estetik, Sigara bırakma, Akupunktur Tedavisi, Kırışıklık tedavisi, Akupunktur İle Zayıflama, Akupunkturla Zayıflama, Bel - Boyun Fıtığı, Bel Fıtığı Tedavisi, Mezoterapi, Migren Tedavisi alanlarında hizmet veriyor ve Migren Ve Baş Ağrıları, Kozmetik Akupunktur, Diğer, Allerjik Rinit ve Sinüzit Tedavisi, Genel iyilik halinin oluşması ve sürdürülmesine yardımcı olma hastalıkları konusunda çalışıyor.

Dr. Tayfun Yosunkaya için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Tayfun Yosunkaya muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Tayfun Yosunkaya hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Dr. T Yosunkaya ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Tayfun Yosunkaya hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Dr. T Yosunkaya hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.