Dr. Tarık Yavuz

Pratisyen Hekimlik - Bolu

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi

No:, Alpağut, Eğri Alıç 3. Sk. No:59, 14300 Bolu Merkez/Bolu  Bolu
Bolu Ağiz Ve Dış Sağliği Merkezı

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Tarık Yavuz Hakkında

Tarık Yavuz Kimdir?

Dr. Tarık Yavuz, Pratisyen Hekimlik alanlarında faaliyet göstermektedir. Tarık Yavuz, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Tarık Yavuz Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Tarık Yavuz tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Tarık Yavuz kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. T Yavuz ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Tarık Yavuz için nasıl randevu alabilirim?
Dr. T Yavuz şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Tarık Yavuz ile anlaşmalı?
Tarık Yavuz kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Tarık Yavuz nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Tarık Yavuz Bolu Ağiz Ve Dış Sağliği Merkezı bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Tarık Yavuz hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Tarık Yavuz Pratisyen Hekimlik, uzmanıdır.

Dr. Tarık Yavuz için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Tarık Yavuz muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Tarık Yavuz hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. T Yavuz ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Tarık Yavuz hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. T Yavuz hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.