Doktorun Adresi

Dadaloğlu Mah, 2591 Sok. 4/A, 01250 Dörtler/Yüreğir/Adana  Adana
Başkent Üniversitesi Adana Uygulama Ve AraşžTırma Merkezi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Tansel Erol Hakkında

Tansel Erol Kimdir?

Dr. Tansel Erol, Kardiyoloji alanlarında faaliyet göstermektedir. Tansel Erol, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Tansel Erol Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Tansel Erol tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Tansel Erol kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. T Erol ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Tansel Erol için nasıl randevu alabilirim?
Dr. T Erol şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Tansel Erol ile anlaşmalı?
Tansel Erol kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Tansel Erol nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Tansel Erol Başkent Üniversitesi Adana Uygulama Ve AraşžTırma Merkezi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Tansel Erol hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Tansel Erol Kardiyoloji, uzmanıdır.

Dr. Tansel Erol için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Tansel Erol muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Tansel Erol hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. T Erol ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Tansel Erol hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. T Erol hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.