Dr. Taliye Çakabay, İstanbul, Kulak Burun Boğaz hastalıkları - KBB

Dr. Taliye Çakabay

Kulak Burun Boğaz hastalıkları - KBB - İstanbul

Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi

Atakent 34303, Yeşilkent, 221. Sk., 34325 Küçükçekmece/İstanbul  İstanbul
T.c. Sağlık Bakanlığı İstanbul Kanuni Sultan Süleyman Eğitim Ve Araştırma Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Doktor Yorumları

Değerlendir
1 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

KAN..EN

Annemi Kafa Tranfası Sonucu Baş Dönmesi Şikayeti İle Taliye Hanıma Götürdük Yaptığı Muayene Sonucu Sol kulak Kristalinde Oynama Olduğunu Teşhis Etti O Sırada Yaptığı Birkaç Hareketle Annemin Baş dönmeleri Tamamen Sona Erdi Çok Teşekkür Ederiz 21-02-2018

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Taliye Çakabay tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Taliye Çakabay kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. T Çakabay ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Taliye Çakabay için nasıl randevu alabilirim?
Dr. T Çakabay şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Taliye Çakabay ile anlaşmalı?
Taliye Çakabay kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Taliye Çakabay nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Taliye Çakabay T.c. Sağlık Bakanlığı İstanbul Kanuni Sultan Süleyman Eğitim Ve Araştırma Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Taliye Çakabay hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Taliye Çakabay Kulak Burun Boğaz hastalıkları - KBB, uzmanıdır.

Dr. Taliye Çakabay için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Taliye Çakabay muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Taliye Çakabay hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. T Çakabay ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Taliye Çakabay hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. T Çakabay hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.