Dr. Süleyman Bilen

Pratisyen Hekimlik - Adıyaman

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Süleyman Bilen Hakkında

Süleyman Bilen Kimdir?

Dr. Süleyman Bilen, Pratisyen Hekimlik alanlarında faaliyet göstermektedir. Süleyman Bilen, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Süleyman Bilen Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Süleyman Bilen tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Süleyman Bilen kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. S Bilen ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Süleyman Bilen için nasıl randevu alabilirim?
Dr. S Bilen şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Süleyman Bilen ile anlaşmalı?
Süleyman Bilen kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Süleyman Bilen nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Süleyman Bilen Aile Hekimliği bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Süleyman Bilen hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Süleyman Bilen Pratisyen Hekimlik, uzmanıdır.

Dr. Süleyman Bilen için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Süleyman Bilen muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Süleyman Bilen hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. S Bilen ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Süleyman Bilen hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. S Bilen hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.