Doktorun Adresi

İskender Paşa, Adnan Menderes Blv., 34093 Fatih/İstanbul  İstanbul
Bezmialem Vakıf Üniversitesi Tıp Fakültesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Şükran Erdem Hakkında

Şükran Erdem Kimdir?

Dr. Şükran Erdem, Genel Cerrahi alanlarında faaliyet göstermektedir. Şükran Erdem, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Şükran Erdem Değerlendirmeleri

Değerlendir
1 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

ul..aman
Zamanlama
İlgi
Ortam

Şükran hanim gerçekten mükemmel bir doktor. Hem size herşeyi en ince ayrıntısına kadar anlatıyor hem güleryüzlü hem de yoğun bilgisi var. Çıktığınızda adeta terapi almış gibi hissediyosunuz kendinizi. Kesinlikle tavsiye ediyorum. 17-06-2020

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Şükran Erdem tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Şükran Erdem kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. � Erdem ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Şükran Erdem için nasıl randevu alabilirim?
Dr. � Erdem şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Şükran Erdem ile anlaşmalı?
Şükran Erdem kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Şükran Erdem nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Şükran Erdem Bezmialem Vakıf Üniversitesi Tıp Fakültesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Şükran Erdem hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Şükran Erdem Genel Cerrahi, uzmanıdır.

Dr. Şükran Erdem için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Şükran Erdem muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Şükran Erdem hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. � Erdem ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Şükran Erdem hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. � Erdem hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.